Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1160
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Grant dla stowarzyszenia

Wtorek, 22 czerwca 2021, 11:09
Autor: red
Zastruże: Grant dla stowarzyszenia
Fot. UM Żarów
Stowarzyszenie w Zastrużu podpisało w styczniu 2021r. z Lokalną Grupą Działania „Szlakiem Granitu” umowę o powierzenie grantu na zadanie, pt. „Wędrujące Dobro”. Wsparcie na jego realizację wyniosło 13.908 zł.

- Działania w projekcie zakładały realizację zadań integrujących i aktywizujących społeczność lokalną, m.in. plenerowe warsztaty malarskie, teatr, cykliczne zajęcia dla mam/opiekunek i dzieci, wspólne działania na rzecz wsi i mieszkańców, wykonanie witaczy oraz zakup stołów i ławek plenerowych. W ramach otrzymanego grantu, 22 czerwca odbędzie się także Koncert na Trawie oraz happening ekologiczny pod hasłem „Twoje śmieci-nasz problem” – mówi Małgorzata Siemińska z Rady Sołeckiej Zastruże.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego Kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach Przedsięwzięcia IV. Aktywna społeczność „Szlakiem Granitu”– projekt grantowy „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group