Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1014
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Grubsza sprawa

Sobota, 15 sierpnia 2020, 9:14
Aktualizacja: 11:16
Autor: red
powiat świdnicki: Grubsza sprawa
Fot. KPP Świdnica
Kryminalni świdnickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 29–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. W mieszkaniu 24–latka zabezpieczono min. marihuanę, metamfetaminę, amfetaminę, wagę elektroniczną oraz środki pieniężne.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 29-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie czynności związanych z przeszukaniem mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze min. w lodówce oraz w kuchence gazowej ujawnili i zabezpieczyli woreczki strunowe z zawartością białej sypkiej substancji, woreczki z zawartością przezroczystych kryształków oraz reklamówkę z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego Badania na testerach narkotykowych potwierdziły, że zabezpieczone substancje to m.in. amfetamina, metamfetamina, marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1500 porcji handlowych tych narkotyków. W mieszkaniu zabezpieczono także wagę elektroniczną oraz środki pieniężne w kwocie około 3 tys. złotych. Policjanci w mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli również woreczek strunowy z zawartością kryształków koloru brązowego – łącznie zabezpieczono ponad 130 g. tej substancji niewiadomego pochodzenia, która została zabezpieczona do dalszych badań.

29-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group