Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 1017
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Wałbrzych: Hasła związane z portalem Świdniczka.com pomogły zwyciężyć w kalamburach

Niedziela, 13 lutego 2011, 19:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 lutego 2011, 5:27
Autor: KO
Świdnica/Wałbrzych: Hasła związane z portalem Świdniczka.com pomogły zwyciężyć w kalamburach
Marcin dzielnie zgadywał hasła rysowane przez Magdę.
Fot. Karolina Osińska
I to nie byle jakich kalamburach – w Miłosnych Kalamburach, które były jedną z atrakcji walentynkowego weekendu w Galerii Victoria w Wałbrzychu. My też tam byliśmy i się dobrze bawiliśmy, a razem z nami całkiem spora rzesza świdniczan.

Świdnickie media reprezentowaliśmy nie tylko my (pisząca te słowa Karolina Osińska), ale też Halina Rzepecka z „Dzisiaj Świdnica”. Cała zabawa została przygotowana przez świdnicką Agencję Medialną Arete (która między innymi pomogła nam zorganizować I Urodziny Świdniczki), na scenie pojawiali się często dj-e Damian i Mateusz Dąbrowscy, czyli formacja TwinsShaker (rozmowę z nimi przeprowadziliśmy w maju zeszłego roku - zobacz: TwinsShaker, czyli bliźniacy tworzą muzę). Konferansjerką podczas całego weekendu w galerii zajmowała się świdnicka radna miejska – Beata Moskal-Słaniewska.

Niektóre hasła na Miłosnych Kalamburach dotyczyły patronów medialnych, wśród których były dwa nasze portale: Wałbrzyszek.com (np. hasło „wyszukiwarka”) i Świdniczka.com. Karteczki dotyczące naszego portalu najczęściej losowała para: Magda z Boguszowa-Gorc i Marcin z Wałbrzycha. Najpierw Magda rysowała hasło „sonda”, a później - „informacje”. I ta właśnie para zwyciężyła!

Więcej zdjęć: Zakochani grali kreską i gestem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group