Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 708
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Historia "Śnieżki"

Niedziela, 14 maja 2023, 9:42
Aktualizacja: 11:43
Autor: red
Świebodzice: Historia "Śnieżki"
Fot. UM Świebodzice
Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w dniu 11 maja (czwartek) w Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, której organizatorem była firma ZPC Śnieżka S.A. Wystawa poświęcona historii znanej w całej Polsce oraz za granicą firmy produkującej słodycze, która oczywiście prowadzi swą działalność w Świebodzicach. W czwartkowe popołudnie przenieśliśmy się w fascynującą podróż historyczną, która miała smak i zapach.

W wystawie oczywiście uczestniczył Zarząd Firmy: założyciel firmy Jarosław Wójcik, Prezes Zarządu Urszula Drabik, Wiceprezes Maciej Wójcik, Szefowa Działu Marketingu Magdalena Azikiewicz, na zaproszenie Zarządu na wystawę przybyli m.in.: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Wiceprezydent Miasta Świdnicy Szymon Chojnowski, Prezes Firmy Termet S.A. Ryszard Satyła, prof. dr Krzysztof Jaworski, przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Konserwatora Zabytków Delegatury w Wałbrzychu, Prezes Zamku Książ Anna Żabska, Elżbieta Horodecka, Kierownik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Ilona Szczygielska oraz Wioletta Rybarczyk z wydziału Promocji, bliscy, przyjaciele, partnerzy oraz byli i obecni pracownicy firmy.

Wystawę otworzył Dyrektor Muzeum Kupiectwa w Świdnicy Dobiesław Karsk, Prezes Firmy ZPC Śnieżka S.A. Urszula Drabik wraz z Magdaleną Azikiewicz, serdecznie witając gości, dziękując za bardzo liczną obecność, zaprosili w niezwykłą podróż, która obrazuje okolicznościową wystawę. Następnie głos zabrał Wiceprezydent Miasta Świdnica Szymon Chojnowski oraz Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który serdecznie pogratulował wspaniałej wystawy, podziękował za bardzo dobrą współpracę z Miastem Świebodzice, bezustanne wsparcie płynące od Firmy ZPC Śnieżka S.A. Burmistrz podkreślił, że jest niezwykle dumny z działalności Firmy ZPC Śnieżka S.A., życzył dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy dla całego Zarządu oraz pracowników, przekazał Pani Prezes bukiet róż oraz upominki promujące miasto dla całego Zarządu. Pomysłodawczynią i realizatorką wystawy jest Magdalena Azikiewicz Szefowa Działu Marketingu, która poszukiwała dokumentów, pamiątek, zdjęć związanych z działalnością Śnieżki od 1938 r. W fascynujących pracach wspierało Magdalenę Azikiewicz wiele osób, m.in. byli pracownicy oraz pasjonaci historii naszego miasta.

Z okazji wystawy został przygotowany specjalny, piękny okolicznościowy folder.

W imieniu Zarządu ZPC Śnieżka S.A serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy do dnia 2 lipca 2023 r. Zapewniamy, że czekają na Państwa niesamowite wrażenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group