Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Honorowi Dawcy Krwi z nowym zarządem

Piątek, 19 lutego 2016, 7:13
Aktualizacja: 23:09
Autor: opr.red.
Świdnica: Honorowi Dawcy Krwi z nowym zarządem
foto ilustracyjne
Fot. użyczone
Po grudniowej rezygnacji Pana Jana Klata z funkcji prezesa Klubu HDK PCK w Świdnicy odbyło się zebranie sprawozdawczo– wyborcze w klubie.

W trakcie spotkania omówiono plan pracy klubu na rok 2016, a także kwestie udziału dawców krwi w akcjach HDK, które będą realizowane przez zarząd oddziału rejonowego PCK w Świdnicy. Głównym celem zebrania był przede wszystkim wybór nowych władz Klubu HDK przy OR PCK w Świdnicy.

Członkowie Klubu zdecydowali, iż nowym prezesem zostanie Katarzyna Partyka. W skład zarządu weszli także:
Monika Kot- sekretarz; Jan Klat- skarbnik , dotychczasowy prezes; Paweł Tkaczyk- członek zarządu.

Wybrano także delegatów na Zjazd Rejonowy PCK w Świdnicy, który odbędzie się 24 lutego br. Delegatami zostali Katarzyna Partyka oraz Dominik Chmielewski. Na zjeździe rejonowym będzie wybierany nowy zarząd oddziału rejonowego PCK w Świdnicy.

W spotkaniu klubu z ramienia PCK uczestniczył Krystian Werecki- sekretarz zarządu OR PCK w Świdnicy.

- Cieszę się, iż p. Katarzyna Partyka została nowym Prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi przy OR PCK w Świdnicy. Jest to osoba młoda, energiczna, która już przedstawiła wiele pomysłów na propagowanie idei honorowego oddawania krwi. Osobiście życzę Jej wielu sukcesów i liczę na udaną współpracę zarządu klubu z zarządem PCK w Świdnicy. Faktycznie jest to czas zmian dla Polskiego Czerwonego Krzyża w Świdnicy, ale mam nadzieję, że nowy zarząd będzie chętnie wspomagał działania klubu.
Co więcej, mam nadzieję, że ta zmiana w zarządzie klubu doprowadzi do tego, że będzie on aktywnie działał nie tylko na terenie miasta, ale i całego Powiatu Świdnickiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group