Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 925
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: II Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji

Czwartek, 6 lipca 2017, 7:46
Autor: red
Żarów: II Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji
Fot. organizatorzy
Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają na II Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji. Impreza odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia na parkingu przy Targowisku Miejskim w Żarowie, w godzinach 14:00–19:00.

W programie m.in. p rezentacja i wystawa plenerowa pojazdów, konkursy z nagrodami dla uczestników (Najgłośniejszy Wydech, Najładniejsza Felga, Najładniejszy Klasyk Spotkania, Show&Shine - pojazd który robi "największą robotę" - ogólny wygląd, silnik, wnętrze), konkurs w przeciąganiu liny dla uczestników, konkurs rzutu oponą na odległość z nagrodami, konkurs jazdy zręcznościowej z nagrodami, konkurs fotograficzny z nagrodami, pokaz ratowniczy Straży Pożarnej, gry i zabawy dla najmłodszych oraz in. atrakcje, wystawy firm branży motoryzacyjnej, stoisko gastronomiczne. II Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji zakończy parada ulicami Żarowa o godz. 19:00.

Zapraszamy właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do przyjazdu i zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: izbazarow@wp.pl (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu lub foto). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 sierpnia 2017 r., godz. 16:00. Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym z naszej strony.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group