Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: III Rajd o Kropelce – startujemy 28 września!

Czwartek, 29 sierpnia 2013, 7:47
Autor: red.
Świdnica: III Rajd o Kropelce – startujemy 28 września!
Fot. użyczone
50 załóg, trasa wśród malowniczych zakątków regionu oraz nagrody w zamian za ekonomiczną jazdę. Lubisz adrenalinę, a dodatkowo cenisz bezpieczeństwo i ekologię? Zgłoś się do nas – zabierzemy Cię w najpiękniejsze okolice i zalejemy bak do pełna. Już 28 września rusza trzecia edycja Rajdu o Kropelce, imprezy honorującej oszczędny i ekologiczny styl kierowców oraz wspierającej lokalną turystykę.

Tegoroczna trasa przebiegać będzie przez pięć powiatów: świdnicki, dzierżoniowski, ząbkowicki, kłodzki oraz wałbrzyski. Łącznie, uczestnicy będą mieli do pokonania 196 km. Głównym założeniem imprezy jest przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie, przy zużyciu jak najmniejszej ilości paliwa. Jego stan będzie sprawdzany na mecie. Całkowity koszt zużytego paliwa zostanie zwrócony uczestnikom przez organizatora. Dodatkowo, na każdą z załóg czekać będą zadania, dedykowane turystycznym atrakcjom oraz sponsorom rajdu.

Wykreowaliśmy wyjątkową imprezę o rozpoznawalnej marce oraz sukcesywnie wzrastającej liczbie uczestników oraz sponsorów. Dwie dotychczasowe edycje spotkały się ze spektakularnym odzewem, co jest dla nas siłą napędową przy organizacji tegorocznego Rajdu o Kropelce – mówi Joanna Pawiłowicz, prezes ARETE Media Group S.A. – Przy okazji trzeciej edycji rajdu zaskoczymy uczestników nie tylko trasą i zadaniami, ale także Bezpiecznym Piknikiem, do udziału w którym chcemy zaprosić m.in. policję oraz straż pożarną, a także zorganizować niezwykle widowiskowy trening Krav Magi – dodaje Joanna Pawiłowicz.

Zostań kierowcą rajdowym
Udział w ekologicznym rajdzie może wziąć każdy kierowca z regionu. Jedynymi warunkami jest ważne prawo jazdy oraz sprawny technicznie samochód osobowy z aktualnym dowodem rejestracyjnym. Udział w imprezie jest bezpłatny. Jedyny koszt, jaki ponoszą uczestnicy, to wpisowe w wysokości 20 złotych, płatne na mecie startu. Pieniądze te zostaną przeznaczone na organizację cateringu dla drużyn. Na mecie organizatorzy na swój koszt tankują wszystkim uczestnikom baki do pełna, wyrównując w ten sposób zużytą podczas zabawy ilość paliwa. Regulamin imprezy oraz formularz zgłoszeniowy już wkrótce na stronie internetowej Rajdu o Kropelce: www.rajdokropelce.pl. Zapraszamy również na nasz fan page na portalu Facebook.pl, gdzie znajdziecie bieżące informacje na temat tegorocznej edycji imprezy.

(Organizator)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group