Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1123
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Inauguracyjne posiedzenie

Piątek, 2 października 2020, 11:40
Autor: red
Świebodzice: Inauguracyjne posiedzenie
Fot. UM Świebodzice
Pierwsze posiedzenie nowo wybranej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego odbyło się 29 września, w Sali Posiedzeń Ratusza. Uczestniczyło w nim 11 członków, 1 osoba była nieobecna.

Spotkanie uroczyście rozpoczął burmistrz miasta Paweł Ozga, który podziękował uczestnikom za przybycie i chęć angażowania się w życie społeczne Świebodzic. Następnie glos zabrali członkowie Rady Pożytku: zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański, który powitał pozostałych członków i przybliżył porządek obrad oraz sekretarz miasta Sabina Cebula, która ciepłymi słowami wspomniała Przewodniczącą Rady Pożytku III kadencji Panią Jadwigę Pichurską i jej zasługi dla miasta.

Kolejnym punktem obrad był wybór przewodniczącego, wiceprzewodniczącego oraz Sekretarza Rady Pożytku. W głosowaniu zebrani jednogłośnie poparli kandydaturę Karola Marcyniuka na przewodniczącego, Teresy Małeckiej na wiceprzewodniczącą oraz Pawła Dziurzyńskiego na sekretarza rady. Zarówno przewodniczący, jak i pozostali członkowie byli zgodni, że priorytetem w działaniach Rady Pożytku IV kadencji powinna być konsekwencja i współdziałanie organizacji pozarządowych z radą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group