Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 659
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Insp. Krzysztof Niziołek I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu

Czwartek, 24 marca 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Świdnica: Insp. Krzysztof Niziołek I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu
Fot. użyczone
Komendant Główny Policji, po okresie powierzenia obowiązków zastępcy komendanta dolnośląskiej Policji, z dniem 21 marca 2016 r., powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Krzysztofa Niziołka, który nadzoruje pion prewencji. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski. W uroczystości udział wzięła również Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska.

21 marca 2016 r. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski uroczyście wręczył rozkaz personalny insp. Krzysztofowi Niziołkowi, powołanemu przez Komendanta Głównego Policji, po dwutygodniowym okresie powierzenia obowiązków zastępcy komendanta wojewódzkiego, na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

W uroczystości oprócz kadry kierowniczej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, komendantów miejskich i powiatowych garnizonu dolnośląskiego, naczelników CBŚP i BSW KGP, udział wzięła również Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski gratulując insp. Krzysztofowi Niziołkowi objęcia stanowiska podkreślił, że jego doświadczenie, nabyte przez lata służby, niewątpliwe przełoży się na dalszy wzrost poprawy bezpieczeństwa na terenie województwa dolnośląskiego. Gratulacje w imieniu Zarządu Województwa Dolnośląskiego złożyła także Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu podziękował za zaufanie, którym został obdarzony. W swoim przemówieniu zwrócił uwagę na to, że ze służbą w Policji łączy się pasja oraz pokora i właśnie te słowa będą mu towarzyszyć w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych.

Insp. Krzysztof Niziołek do służby w Policji wstąpił w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył Podyplomowe Studia Menadżerskie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Po ukończeniu WSPol w Szczytnie pełnił służbę w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej. Następnie pełnił obowiązki na wielu stanowiskach kierowniczych, a ostatnie 9 lat był Komendantem Powiatowym Policji w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group