Jaworzyna Śląska: IV liga piłkarska: Indywidualne błędy zadecydowały o porażce

Niedziela, 28 sierpnia 2016, 11:29
Aktualizacja: 11:30
Swoje trzecie spotkanie w IV lidze rozegrali seniorzy Karoliny Jaworzyna Śląska.

Rywalem podopiecznych Tomasza Idziaka była drużyna GKS Kobierzyce. W pierwszej połowie, pomimo wyrównanej gry, nasz zespół przegrywał 2:0 po golach Rokickiego oraz Jasińskiego. Nasza drużyna zdołała zmniejszyć straty tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę po golu Salomona. Karolina w pierwszej części gry miała jeszcze trzy dogodne sytuacje Mateusza Mroza. W pierwszej z nich nasz zawodnik uderzył w sytuacji sam na sam w słupek. W drugiej próbował przelobować bramkarza, ale niestety niecelnie. W kolejnej nasz zawodnik już trafił do siatki rywala, ale był na pozycji spalonej. W drugiej połowie zespół z Kobierzyc umiejętnie przeprowadzał kontrataki i po prostych stratach naszej drużyny wbił nam aż trzy bramki (2x Rosicki oraz Jamrozowicz).

MKS: Wajdzik – M. Rosiak (70′ D. Tymcik), Salamon, Mrowiec, Czernicki, J. Rosiak (83′ Ignatowicz), Roszak, Ptak, Borowy, Mróz (81′ Rogowski), Schmidt oraz Leletko, B. Tymcik, Wudel, Adamowicz