Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jego Świątobliwość Dalajlama XIV z wizytą w Świdnicy

Czwartek, 8 września 2016, 16:47
Autor: red
Świdnica: Jego Świątobliwość Dalajlama XIV z wizytą w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
W środę, 21 września Świdnicę odwiedzi Jego Świątobliwość Dalajlama XIV, który uczestniczyć będzie w międzyreligijnym spotkaniu w Kościele Pokoju. Wizyta ta to część obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Duchowy przywódca Tybetańczyków dzień wcześniej przyjedzie do Wrocławia. W ratuszu spotka się z władzami samorządu, radnymi, przedstawicielami uczelni, artystów, a następnie w Centrum Historii „Zajezdnia” z młodzieżą, gdzie tematem przewodnim będzie hasło „Nasze marzenia o wolności”.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w międzyreligijnym spotkaniu w Kościele Pokoju proszone są o zapisywanie się w Informacji Turystycznej w Świdnicy od piątku, 9 września. Do rozdysponowania jest 200 zaproszeń na tę uroczystość.

Szczegółowy plan wizyty Jego Świątobliwości Dalajlamy XIV – Honorowego Obywatela Miasta Wrocławia, przedstawiony zostanie Państwu w tygodniu poprzedzającym przybycie gościa. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obsługa prasowa uroczystości będzie możliwa jedynie na podstawie akredytacji wydanej przez biuro prasowe Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group