Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 494
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jelonek zagra na Rock Przeciw AIDS

Wtorek, 22 listopada 2016, 6:35
Autor: red
1 grudnia w ramach Ogólnoświatowego Dnia Walki z AIDS w Świdnicy wystąpi Jelonek, a młodzież z MDK zaprezentuje happening i spektakl uliczny. Udział we wszystkich wydarzeniach jest niebiletowany, ale na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia dostępne w Informacji Turystycznej.

Rock Przeciw AIDS to wydarzenie, które odbywa się w Świdnicy co roku, zawsze w tym samym terminie. W poprzednich latach w ramach imprezy wystąpiły m.in. Ga Ga Zielone Żabki, Leniwiec, Farben Lehre i Offensywa. W tym roku głównym gościem jest Jelonek. Jego twórczość to w zdecydowanej większości muzyka instrumentalna z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji. Jelonek na koncertach oprócz autorskich utworów wykonuje także rockowe covery muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, a także wykonawców muzyki popularnej jak Jimi Hendrix, Beastie Boys czy BoneyM. Obejrzyj klip do utworu Jelonka "ViolMachine": http://youtu.be/exAX18PH7vw

Organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury koncert Jelonka rozpocznie się o godzinie 19:00 w Klubie Bolko. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązywać będą bezpłatne zaproszenia, które już można odbierać w Informacji Turystycznej w Rynku (czynnej przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00).

Wydarzenia towarzyszące Rock Przeciw AIDS i związane z Ogólnoświatowym Dniem Walki z AIDS zostały przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury, Starostwo Powiatowe i Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną. Rozpoczną się one 1 grudnia o godzinie 16:00 w Rynku (przed wejściem głównym do teatru) a w ich trakcie można będzie zobaczyć happening, spektakl uliczny "Inny" (16:30) oraz prezentacje multimedialne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group