Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jubileusz 30–lecia Turystki Caravaningowej na Dolnym Śląsku

Środa, 23 października 2013, 7:41
Aktualizacja: 12:22
Autor: red.
Świdnica: Jubileusz 30–lecia Turystki Caravaningowej na Dolnym Śląsku
Fot. użyczone
Pod honorowym patronatem prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka i przy współpracy z Camping Caravaning Klubem Świdnica, Świdnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz magazynem Polski Caravaning w dniach 26–27 października będzie uroczyście obchodzony jubileusz 30–lecia Turystki Caravaningowej na Dolnym Śląsku.

Obchody Jubileuszu odbywać się będą w hali lodowiska przy ul. Śląskiej 35 w Świdnicy (ŚOSiR) i będą podzielone na dwie części. Dzień 26 października to część oficjalna powiązana z wręczeniem jubileuszowych wyróżnień. Niedziela 27 października jest dniem drzwi otwartych podczas których w godzinach od 11.00- 18.00 mieszkańcy Świdnicy będą mogli nieodpłatnie zobaczyć takie atrakcje jak wystawy samochodów zabytkowych i rajdowych, prezentację nowego polskiego campera produkowanego na Dolnym Śląsku oraz przyczep specjalistycznych, wystawy poświęcone turystyce zmotoryzowanej i campingowej jak też inne związane ze sportem rajdowym i motorowym. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

(Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji)

PROGRAM DNIA OTWARTEGO 27 październik 2013 (niedziela)

Miejsce: Hala lodowiska ŚOSiR, ul. Śląska 35

godz.11.00 -18.00 zapraszamy mieszkańców Świdnicy, a w szczególności dzieci i młodzież na ekspozycję promocyjną poświęconą Turystyce Caravaningowej na Dolnym Śląsku.

Wystawy:

'" 0 lat turystyki caravaningowej na Dolnym Śląsku", Wystawa poświęcona fotogramom rzemieślników do miejsc pamięci narodowej. Foto. T.Szwed, K. Kawardzis, L. Kopytkiewicz. W.Kopytkiewicz, Wystawy samochodów zabytkowych i rajdowych, prezentację nowego polskiego campera produkowanego na Dolnym Śląsku oraz przyczep
specjalistycznych, wystawy poświęcone turystyce zmotoryzowanej i campingowej jak też inne związane ze sportem rajdowym i motorowym.

KONKURS Z NAGRODAMI- LOSOWANIE KUPONÓW KONKURSOWYCH Ogólnopolskiej Akcji Stop Wypadkom "Włącz myślenie"- Bardzo atrakcyjne nagrody

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group