Czytających: 1509

Strzegom: Judocy Startu w formie

Wtorek, 19 stycznia 2016, 17:42
Aktualizacja: Środa, 20 stycznia 2016, 14:43
Sekcja Judo Klubu Start Strzegom wystawiła siedmiu zawodników w Międzynarodowym Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży pn. „Pokonujemy Granice" w Bielsku – Białej.

Turniej zorganizowany został przez Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe Janosik. Piąta odsłona turnieju odbyła się w hali „Pod Dębowcem". W zawodach wzięło udział ok. 800 zawodników z 80 klubów. Byli to reprezentanci Polski, Czech, Słowacji, Cypru, Niemiec, Ukrainy i Litwy. Zawodnicy zmagali się na 7 matach, a wszystkie rozgrywki były emocjonujące i stały na najwyższym poziomie.

Wszyscy nasi zawodnicy postawili wysoko poprzeczkę swoim przeciwnikom. Na najwyższym podium stanął Krystian Perchun, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem w swojej kategorii wagowej. Na najniższym podium znaleźli się w swoich kategoriach: Michał Bodnar, Bernard Bodnar i Grzegorz Wąsowski. Mniej szczęścia mieli, mimo wielu stoczonych ciężkich walk, i stanęli tuż za podium: Aleksander Bodnar, Adrian Heil oraz Paweł Topa.

Z nowym rokiem 2016 sekcja judo KS START ogłasza nabór dzieci i młodzieży na zajęcia w hali sportowej przy ul. Mickiewicza. Treningi odbywają się w salce judo od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do trenera Andrzeja Rozwałki.