Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 826
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Judocy w Oleśnicy

Środa, 15 grudnia 2021, 12:04
Autor: red
Strzegom: Judocy w Oleśnicy
Fot. UM Strzegom
W niedzielę 12 grudnia br. w Oleśnicy odbyła się trzecia odsłona zawodów SUPER LIGI JUDO.

W turnieju wystartowało ponad 500 zawodników i zawodniczek z kilkudziesięciu klubów w naszym kraju. Uczestnicy startowali w czterech grupach wiekowych: dzieci, dzieci starsze, młodzik i junior młodszy. Ambasadorem zawodów był jeden z najbardziej utytułowanych judoków w historii tej dyscypliny sportu – Rafał Kubacki.

W Oleśnicy wystartowało 14 reprezentantów sekcji judo AKS-u Strzegom. Nasi sportowcy sprostali oczekiwaniom i wywalczyli wiele medali, a tym samym sprawili radość swoim kibicom.

Złote medale wywalczyli: Leopold Bartosik, Olivier Kubanek i Artur Ratkowski. Drugie lokaty wywalczyli: Paulina Borowiec, Jakub Golak, Dorian Matusiewicz, Wojciech Rasławski, Maja Wojciechowska i Karol Górski. Na najniższym stopniu podium stanęli: Maximilian Gnitecki, Bartosz Górski, Jacek Ratkowski i Piotr Ratkowski. Na czwartym miejscu zawody zakończyła Natasza Zając.

Dziękujemy trenerom: Józefowi Smoterowi, Krzysztofowi Poterale i Pawłowi Lasocie za dobre przygotowanie zawodników, a rodzicom za wspaniały doping. Czekamy na kolejne sukcesy judoków AKS-u Strzegom.

Wyjazd oraz start w zawodach w Oleśnicy mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu z budżetu gminy Strzegom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group