Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kabaret Młodych Panów rozbawił żarowską publiczność

Wtorek, 13 marca 2018, 17:20
Aktualizacja: Środa, 14 marca 2018, 10:23
Autor: red
Żarów: Kabaret Młodych Panów rozbawił żarowską publiczność
Fot. UM Żarów
Miała być solidna dawka dobrego humoru i była.

Z okazji Dnia Kobiet w Żarowie wystąpił Kabaret Młodych Panów, który rozbawił zgromadzoną publiczność do łez. Znani z licznych programów telewizyjnych artyści porwali żarowską publikę, dając niesamowite show. Skecze "Wizyta u teściów" czy "Góral na zakupach" wywołały salwy śmiechu i aplauz na widowni.

Wszystkich uczestników tłumnie zgromadzonych w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy: burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk. - Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. I dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Kochamy Was - składał życzenia wszystkim paniom burmistrz Leszek Michalak. Tradycyjnie nie zabrakło także dowcipów i żartów przygotowanych z okazji Dnia Kobiet przez przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Koniecznego.

Przy okazji świętowania w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można było także wesprzeć leczenie Julii Malik z Żarowa podczas akcji charytatywnej "Uśmiech dla Julki". Każdy, kto zechciał wspomóc leczenie chorej dziewczynki mógł wrzucić swoje datki do puszek wolontariuszy. Zbiórkę charytatywną zorganizował Komitet Społeczny Julii Malik. Partnerami akcji była Gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Żarowska Wspólnota Samorządowa. W akcję zbierania datków zaangażowała się radna Iwona Nieradka, rehabilitantka Julki pani Marta oraz przyjaciele rodziny: pani Ola i Grażyna. W sumie udało się uzbierać 4566,08 złotych i 2 euro.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group