Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region - Gniewków: Karnawałowe szaleństwo w Gniewkowie

Wtorek, 26 stycznia 2010, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: GCI Dobromierz, opr. MaS
Region - Gniewków: Karnawałowe szaleństwo w Gniewkowie
Fot. GCI Dobromierz
Styczeń to czas zabaw, które odbywają się w ramach karnawału. Możliwości do karnawałowych szaleństw zwykle nie brakuje. Nie brakowało także uczniom ze szkoły podstawowej w Gniewkowie.

W minioną środę klasy 0-III bawiły się na zorganizowanej przez grono pedagogiczne i radę rodziców zabawie choinkowej. Imprezę rozpoczęło przedstawienie pt."Dwunastu braci" w wykonaniu uczniów II klasy. Następnym punktem zabawy był pokaz talentów - uczniowie m.in. zaprezentowali zdolności taneczno - wokalne, tańcząc i śpiewając do piosenki "Karnawał" oraz "Śnieżna wyliczanka". Najmłodsi wystąpili także w przedstawieniu pt. "Dary Nowego Roku" i zatańczyli walczyka.

W trakcie zabawy rozstrzygnięty został konkurs na najciekawsze przebranie. Komisja, w której zasiedli rodzice, miała twardy orzech do zgryzienia, by wybrać zwycięzcę - pomysłów na wyjątkowy kostium nie brakowało. Nie zabrakło także gościa specjalnego – spóźnionego św. Mikołaja, który obdarował każdego ucznia prezentem. W podzięce za przybycie najmłodsi zaśpiewali mu piosenkę.

Zabawę można zaliczyć do udanych, a uczniowie już nie mogą się doczekać następnych karnawałowych szaleństw. Te, niestety, dopiero za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group