Czytających: 2094

klasa okręgowa: Karolina za trzy punkty

Niedziela, 16 września 2012, 12:38
Aktualizacja: 12:40
Po serii słabszych występów, w których beniaminek okręgówki z Jaworzyny Śląskiej dopisał do swojego dorobku 2 punkty w trzech rozegranych spotkaniach, przyszedł czas na drugie zwycięstwo w rozgrywkach.

Piłkarze Karolina Jaworzyna Śląska pokonali przed własna publicznością 3:1 innego beniaminka Trojana Lądek Zdrój. Do przerwy w lepszych nastrojach byli jednak zdecydowanie rywale, którzy prowadzili 1:0. Po zmianie stron gospodarzom udało się zmienić oblicze meczu. Wyrównanie nadeszło szybko, bo już w 50. minucie, kiedy to golkipera rywali pokonał Ignatowicz. Ten sam zawodnik ponownie ucieszył miejscowych kibiców 7 minut później, kiedy to wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Wynik ustalił na kwadrans przed końcem pojedynku Krzak.

Karolina Jaworzyna Ślaska – Trojan Lądek Zdrój 3:1 (0:1)

Karolina: Burdzy, Czykieta, Krzeczowski, Sowa, M. Krawczyk, Dąbrowski (83′ Kurzeja), Ptak, Tymcik, T. Krawczyk (70′ Myśliński), Ignatowicz, Krzak (88′ Bal)