Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Kartki Bożonarodzeniowe wybrane

Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 9:55
Aktualizacja: 9:57
Autor: red
Gmina Żarów: Kartki Bożonarodzeniowe wybrane
Fot. UM Żarów
Podczas Miasteczka Świętego Mikołaja, odbyło się rozdanie nagród konkursu Projekt Kartki Bożonarodzeniowej. Patronat na konkursem objął Burmistrz Miasta Żarów – Leszek Michalak.

Celem konkursu było pobudzenie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży oraz pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac - 268, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie - 172 prace, Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Zastrużu - 62 prace, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach - 24 prace, Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach - 7 prac, Chatka Małolatka - 1 praca oraz 3 prace indywidualne.

Prac było naprawdę dużo, więc praca jurorska nie należała do łatwych. Jury w składzie: Elżbieta Kulas - pracownik GCKiS, Katarzyna Przytuła-Nowak - nauczyciel-opiekun świetlicy, Małgorzata Gawron - bibliotekarz, Katarzyna Baryliszyn - bibliotekarz, po długiej naradzie, postanowiło nagrodzić i przyznać wyróżnienia osobom zamieszczonym na liście poniżej.

Nagrodę Grand-Prix - ufundowaną przez Burmistrza Miasta Żarów
zdobyła praca Weroniki Darowskiej z klasy II "a", SP Żarów

Z pracy Weroniki zostały wykonane w tym roku kartki świąteczne dla Urzędu Miejskiego
w Żarowie.

POZOSTAŁE NAGRODY OTRZYMUJĄ:

- Kategoria I: przedszkolaki:
I miejsce: Hania Tomalak - 3 lata

Wyróżnienia:
1. Maja Kot - Chatka Małolatka
2. Miłosz Leja - 5 lat SP Zastruże
3. Mateusz Mazur - 5 lat SP Zastruże
4. Paweł Odon - 3 lata SP Zastruże
5. Wiktor Ostrejko - grupa 3-4 latków SP Zastruże

- Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych, klasy 0-III:
I miejsce: Aleksander Jarosz - kl. 0 "c" SP Żarów
II miejsce: Weronika Darowska - kl. II "a" SP Żarów
III miejsce: Kaja Duszyńska - kl. 0 "d" SP Żarów

Wyróżnienia:
1. Wojciech Bąkowski - kl. 0 "d" SP Żarów
2. Natalia Haraszczuk - kl. III "a" SP Żarów
3. Kalina Janicka - kl. I "b" SP Żarów
4. Igor Kot - kl. 0 "d" SP Żarów
5. Natasza Kucięba-Jura - kl. I "a" SP Żarów
6. Wojciech Tyra - kl. I SP Mrowiny

- Kategoria III: uczniowie szkół podstawowych, klasy IV-VII:
I miejsce: Wiktoria Motak - kl. V "c" SP Żarów
II miejsce: Wiktoria Satoła - kl. V "d" SP Żarów
III miejsce: Zofia Górka - kl. IV "b" SP Żarów

Wyróżnienia:
1. Jagoda Jesionka - kl. IV SP Zastruże
2. Agata Niesyczyńska - kl. IV SP Imbramowice
3. Katarzyna Pasternak - kl. V "b" SP Żarów

- Kategoria IV: uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum:
I miejsce: Wiktoria Kobel - kl. III "d" Gimnazjum
II miejsce: Oliwia Chrebela - kl. VIII "Żarów
III miejsce: Przemysław Dobrowolski - kl. VIII "c" SP Żarów

Wyróżnienia:
1. Róża Kulpińska - kl. VIII SP Zastruże
2. Julia Tepper - kl. VIII SP Zastruże

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group