Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kasprowiczanie się integrują

Sobota, 10 września 2011, 15:51
Aktualizacja: 16:13
Autor: red.
Świdnica: Kasprowiczanie się integrują
Fot. użyczone
Do tradycji świdnickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy należą warsztaty integracyjne dla nowo przybyłych do szkoły uczniów.

- Ich celem jest przełamanie pierwszych lodów wśród uczestników, poznanie imion nowych kolegów i koleżanek z klasy, ich zainteresowań, obaw i oczekiwań – jednym słowem, jak sama nazwa mówi – wstępna integracja zespołów klasowych po to, by start w nowej szkole stał się łatwiejszy i przyjemniejszy - informują organizatorzy warsztatów.

Takie warsztaty za sobą mają już uczniowie klasy matematyczno-informatycznej i biologiczno-chemicznej. Uczniowie klas humanistycznej, językowej i politechnicznej będą bawić się w piątek i poniedziałek. - Bawić się, bo warsztaty są przede wszystkim dobrą zabawą, a tym lepszą ona bywa, im bardziej uczestnicy się w nią angażują - dodają organizatorzy.

Matematycy i biolodzy, którzy mają ją już za sobą, zgodnie twierdza, że była dobra. Mamy nadzieję, że i pozostali uczestnicy wyjdą z warsztatów nie tylko zintegrowani, ale i przekonani, że nie samą nauka Kasprowicz żyje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group