Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kawiarenka Integracyjna już po raz 13

Niedziela, 31 stycznia 2016, 10:32
Autor: opr.red.
Świebodzice: Kawiarenka Integracyjna już po raz 13
Fot. www.swiebodzice.pl
Dni Integracji w Publicznym Zespole Szkół Podstawowo–Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi mają już naprawdę długą tradycję. Od trzynastu lat na przełomie grudnia i stycznia w szkole odbywa się wiele ciekawych wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest właśnie idea integracji.

W ramach różnych działań i wydarzeń artystycznych spotykają się ludzie, którym ta idea jest bliska z racji pasji życiowej, misji społecznej, ale też z racji przynależności do środowiska, w którym integracja jest codziennością. Najbardziej charakterystycznym i podsumowującym Dni wydarzeniem jest Kawiarenka Integracyjna – miejsce prezentacji osiągnięć artystycznych, wymiany poglądów, nawiązywania nowych znajomości oraz wspaniałej, wspólnej zabawy.

13. Kawiarenka Integracyjna odbyła się w czwartek, 28 stycznia, gromadząc jak zwykle mnóstwo uczestników, przyjaciół i osoby wspierające szkołę.

Kawiarenkę jak co roku odwiedził Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans, radna Zofia Marek; wśród gości byli także m. in. szefowa ZNP Urszula Kruczek, Elżbieta Krzan, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach, Katarzyna Sosnowicz, Kierownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świdnicy a także dyrektorki szkół w mieście, organizacje oraz harcerze z ZHR działający przy Gimnazjum nr 2, którzy w tym roku aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group