Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kino Gdynia na sprzedaż

Wtorek, 27 marca 2012, 16:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 10:36
Autor: red
Świdnica: Kino Gdynia na sprzedaż
Fot. Sebastian Scheer
To już przesądzone. Na stronie właściciela pojawiła się informacja o wystawieniu na przetarg budynku w, którym znajdowało się wieloletnie kino.

OdraFilm dotychczasowy właściciel oprócz świdnickiej Gdyni chce sprzedać również kino w Wałbrzychu i Wrocławiu. Po tym jak w Galerii Świdnickiej powstało Cinema3D z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i bieżącym repertuarem kino na Zygmuntowskiej całkowicie świeciło pustkami. Nie udały się próby reanimacji przez Stowarzyszenie Spring'04. Teraz w budynku może powstać chociażby punkt sklepowy, gastronomiczny ponieważ w ofercie przetargu nie ma wzmianki o jakiś obostrzeniach. Cena wywoławcza to:525 455 zł. Miasto nie jest zainteresowane kupnem. Jak pisaliśmy wcześniej chciałoby nieruchomość przejąć, ale za przysłowiową złotówkę. Na to nie zgadza się OdraFilm. Czas pokaże jak szybko znajdzie się nowy właściciel i co powstanie w tym ważnym dla wielu świdniczan miejscu.

Aktualizacja 2.04.2012r: Jak podaje Sebastian Scheer frekwencja na kolejne seanse filmowe w kinie Gdynia wzrosła i to kilkakrotnie. Ludzie jakby z sentymentu zaczęli przychodzić na proponowane filmy. Oczywiście nie uchroni to obiektu od sprzedaży.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group