Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komorów: Kino Plenerowe w Komorowie

Piątek, 21 sierpnia 2020, 7:09
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
Komorów: Kino Plenerowe w Komorowie
Fot. organizatorzy
„Projektantka" oraz zestaw filmów krótkometrażowych dla dzieci – Fundacja „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego, 22.08.2020, godz. 20:00.

Trzeci seans z Kina Plenerowego, organizowanego przez Fundację "Krzyżowa", odbędzie się w Komorowie, już w najbliższą sobotę 22 sierpnia. Tym razem będzie można zobaczyć kilka filmów, adresowanych do odbiorców w różnym wieku. Wieczór rozpocznie się o godz. 20.00 projekcją filmów krótkometrażowych dla dzieci, która potrwa około pół godziny. Następnie zaprezentowany zostanie komediodramat "Projektantka" z Kate Winslet, w reżyserii Jocelyn Moorhouse.

Na kinomanów będzie czekać ok. 100 leżaków, a ponieważ frekwencja na wcześniejszych seansach Kina Plenerowego była duża, organizatorzy sugerują, żeby asekuracyjnie zabrać ze sobą własne kocyki - nie zabraknie miejsca na rozłożenie ich. Salą kinową będzie przestronne boisko, co zapewni również możliwość zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa. Organizatorzy proszą jednak o zabranie ze sobą maseczek lub innych części garderoby do zakrycia ust i nosa. Warto zaopatrzyć się również w ciepłe ubrania, ponieważ wieczory bywają chłodne.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny.
Zapraszamy!
*W przypadku deszczu seans odbędzie się w innym terminie.
Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej", realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group