Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Emocje do ostatniej kolejki?

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 10 czerwca 2013, 22:43
Aktualizacja: 22:44
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek klasy A wciąż nie znamy zespołów, które w przyszłym sezonie zagrają na boiskach klasy A. W grupie I w grze wciąż są Skalnik Czarny Bór, Cukrownik Pszenno i Gwarek Wałbrzych, w grupie B o mistrzostwo walczą Skałki Stolec i Sparta Ziębice.

28. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Wenus Nowice 12:3
Skalnik Czarny Bór - Zieloni Mrowiny 5:1
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 0:0
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka 3:7
Victoria II Świebodzice - Rawa Boleścin 2:2
Zdrój Jedlina Zdrój - Zagłębie Wałbrzych 5:3
Nysa Kłaczyna - Górnik Boguszów-Gorce 0:1
Cukrownik Pszenno - Czarni Wałbrzych 4:3

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----28 – 64 – 77:29
2. Cukrownik Pszenno----28 – 64 – 88:34
3. Gwarek Wałbrzych-----27 – 59 – 75:30
4. Granit Roztoka----------28 – 56 – 80:48
5. Sudety Dziećmorowice-28 – 53 – 77:53
6. Biały Orzeł Mieroszów--28 – 43 – 77:57
7. Zdrój Jedlina Zdrój------28 – 39 – 61:56
8. Włókniarz Głuszyca-----28 – 38 – 61:57
9. Górnik Boguszów-G.----28 – 38 – 38:39
10. Czarni Wałbrzych-------27 – 32 – 60:76
11. Rawa Boleścin----------28 – 31 – 64:78
12. Nysa Kłaczyna----------28 – 26 – 41:93
13. Zieloni Mrowiny---------28 – 25 – 44:70
14. Wenus Nowice----------28 – 22 – 56:91
15. Zagłębie Wałbrzych----28 – 20 – 40:77
16. Victoria II Świebodzice-28 – 20 – 39:90

28. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec 2:5
Zieloni Łagiewniki - Sparta Ziębice 0:4
Błękitni Owiesno - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2
Niemczanka Niemcza - Czarni Sieniawka 3:0
Boxmet Piskorzów - Delta Słupice 2:4
Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Mąkolno 3:5
Zgoda Grodziszcze - Wieża Rudnica 3:1
Koliber Uciechów - Lechia II Dzierżoniów 0:1

Tabela:
1. Skałki Stolec------------28 – 75 – 112:19
2. Sparta Ziębice----------28 – 72 – 131:30
3. Lechia II Dzierżoniów--27 – 57 – 109:56
4. Niemczanka Niemcza---28 – 50 – 70:47
5. Polonia Ząbkowice Śl.--28 – 44 – 77:58
6. Zieloni Łagiewniki-------28 – 39 – 63:66
7. Delta Słupice-------------28 – 39 – 73:82
8. Orzeł Mąkolno----------28 – 36 – 56:97
9. Koliber Uciechów-------28 – 34 – 55:65
10. Czarni Sieniawka-------28 – 34 – 48:54
11. Boxmet Piskorzów-----27 – 33 – 40:69
12. Wieża Rudnica---------28 – 32 – 54:87
13. Zgoda Grodziszcze-----28 – 31 – 52:60
14. Ślęża Ciepłowody------28 – 30 – 48:76
15. Błękitni Owiesno--------28 – 20 – 40:86
16. Błękitni Niedźwiedź-----28 – 10 – 38:114

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group