Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Lider wybierze się do uzdrowiska

Wiadomości: klasa A
Piątek, 22 sierpnia 2014, 22:16
Aktualizacja: 22:17
Autor: MDvR
Fot. archiwum
MKS Szczawno Zdrój jeszcze w ubiegłym sezonie walczył na boiskach IV–ligi, a dziś po dwóch kolejkach zamyka tabelę rozgrywek klasy A. W niedzielę ich formę sprawdzi lider – Unia Jaroszów.

3. kolejka klasy A - grupa I
LKS Wiśniowa - Nysa Kłaczyna 24 sierpnia, 11:00
MKS Szczawno Zdrój - Unia Jaroszów 24 sierpnia, 17:00
Joker Jaczków - Granit Roztoka 24 sierpnia, 12:00
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków 24 sierpnia, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 24 sierpnia, 17:00
KS Walim - Zieloni Mrowiny 24 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno 24 sierpnia, 11:00
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 24 sierpnia, 17:00

Tabela
1. Unia Jaroszów---------2 - 6 - 6-0
2. Sud. Dziećmorowice--2 - 6 - 7-2
3. Cukrownik Pszenno---2 - 6 - 7-3
4. Granit Roztoka--------2 - 4 - 3-1
5. Grom Witków----------2 - 4 - 5-4
6. Włókniarz Głuszyca---2 - 4 - 3-2
7. Orzeł Mieroszów------2 - 3 - 5-2
8. Czarni Wałbrzych-----2 - 2 - 5-5
9. Gwarek Wałbrzych----2 - 1 - 4-5
10. Zieloni Mrowiny-------2 - 1 - 2-6
11. Wenus Nowice--------2 - 1 - 4-5
12. Nysa Kłaczyna--------2 - 1 - 0-1
13. KS Walim---------------2 - 1 - 4-7
14. Joker Jaczków--------2 - 1 - 5-9
15. LKS Wiśniowa---------2 - 1 - 1-6
16. MKS Szczawno--------2 - 0 - 0-3

3. kolejka klasy A - grupa II
Victoria Tuszyn - Czarni Sieniawka 24 sierpnia, 12:00
Henrykowianka Henryków - Zieloni Łagiewniki 24 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec - Boxmet Piskorzów 24 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów - Sparta Ziębice 24 sierpnia, 17:00
Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 24 sierpnia, 14:00
Delta Słupice - Rawa Boleścin 24 sierpnia, 15:00
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 24 sierpnia, 12:00
Pogoń Pieszyce - Ślęża Ciepłowody 24 sierpnia, 17:00

Tabela
1. Niemczanka Niemcza---2 - 6 - 9-2
2. Pogoń Pieszyce---------2 - 6 - 8-1
3. Boxmet Piskorzów------2 - 6 - 6-1
4. Rawa Boleścin-----------2 - 6 - 6-4
5. Czarni Sieniawka--------2 - 4 - 5-2
6. Delta Słupice------------2 - 4 - 7-6
7. Skałki Stolec-------------2 - 3 - 4-3
8. Victoria Tuszyn---------2 - 3 - 6-4
9. Sparta Ziębice----------2 - 3 - 4-4
10. Wieża Rudnica--------2 - 2 - 4-4
11. Koliber Uciechów------2 - 1 - 4-5
12. Ślęża Ciepłowody-----2 - 1 - 3-4
13. Henryk. Henryków----2 - 0 - 2-5
14. Płomień Makowice-----2 - 0 - 3-10
15. Tarnovia Tarnów------2 - 0 - 1-8
16. Zieloni Łagiewniki------2 - 0 - 1-10

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group