• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 5:29
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 750
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A: Mistrzostwo i awans dla Skalnika i Sparty

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 24 czerwca 2013, 12:44
Aktualizacja: 12:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do ostatniej kolejki toczyła się walka o tytuł mistrzowski i awans do wyższej klasy rozgrywkowej na boiskach klasy A. Ostatecznie grupę I wygrał Skalnik Czarny Bór, w drugiej najlepsza okazał się Sparta Ziębice. Spadek zanotowały z kolei Victoria II Świebodzice, Zagłębie Wałbrzych, Błękitni Owiesno oraz Błękitni Niedźwiedź.

30. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Zieloni Mrowiny 2:2
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca 2:2
Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 2:1
Gwarek Wałbrzych - Rawa Boleścin 2:0
Sudety Dziećmorowice - Zagłębie Wałbrzych 7:1
Victoria II Świebodzice - Górnik Boguszów-Gorce 3:6
Zdrój Jedlina Zdrój - Czarni Wałbrzych 4:1
Nysa Kłaczyna - Cukrownik Pszenno 4:3

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----30 – 70 – 81:31
-----
2. Gwarek Wałbrzych-----30 – 68 – 87:36
3. Cukrownik Pszenno----30 – 67 – 92:38
4. Sudety Dziećmorowice-30 – 59 – 91:55
5. Granit Roztoka----------30 – 56 – 83:54
6. Biały Orzeł Mieroszów--30 – 44 – 79:60
7. Górnik Boguszów-G.-----30 – 44 – 46:43
8. Zdrój Jedlina Zdrój------30 – 42 – 66:59
9. Włókniarz Głuszyca-----30 – 39 – 64:61
10. Nysa Kłaczyna----------30 – 32 – 46:96
11. Czarni Wałbrzych------30 – 32 – 65:87
12. Rawa Boleścin----------30 – 31 – 65:87
13. Wenus Nowice----------30 – 26 – 62:94
14. Zieloni Mrowiny---------30 – 26 – 47:76
-----
15. Victoria II Świebodzice-30 – 23 – 46:98
16. Zagłębie Wałbrzych----30 – 20 – 43:88

30. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 0:8
Skałki Stolec - Polonia Ząbkowice Śląskie 6:2
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka 2:3
Błękitni Owiesno - Delta Słupice 2:3
Niemczanka Niemcza - Orzeł Mąkolno 6:2
Boxmet Piskorzów - Wieża Rudnica 4:0
Błękitni Niedźwiedź - Lechia II Dzierżoniów 5:2
Zgoda Grodziszcze - Koliber Uciechów 1:0

Tabela:
1. Sparta Ziębice----------30 – 78 – 146:30
-----
2. Skałki Stolec------------30 – 78 – 118:28
3. Lechia II Dzierżoniów--30 – 63 – 120:64
4. Niemczanka Niemcza---30 – 56 – 81:50
5. Polonia Ząbkowice Śl.--30 – 47 – 83:66
6. Delta Słupice------------30 – 42 – 77:89
7. Czarni Sieniawka--------30 – 40 – 54:56
8. Zieloni Łagiewniki-------30 – 39 – 67:73
9. Boxmet Piskorzów-------30 – 39 – 48:76
10. Koliber Uciechów-------30 – 37 – 57:67
11. Orzeł Mąkolno----------30 – 36 – 59:105
12. Zgoda Grodziszcze-----30 – 34 – 54:63
13. Wieża Rudnica----------30 – 33 – 60:97
14. Ślęża Ciepłowody------30 – 30 – 49:86
-----
15. Błękitni Owiesno--------30 – 20 – 42:92
16. Błękitni Niedźwiedź-----30 – 14 – 49:122

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group