Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Piłkarze z Nowic pokuszą się o niespodziankę?

Wiadomości: klasa A
Piątek, 23 listopada 2012, 12:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo ciężkie zadanie czeka zawodników Wenus Nowice w zaległej 12. kolejce spotkań grupy I klasy A. Przedostatnia ekipa ligowej tabeli zagra na boisku wicelidera rozgrywek – Skalnika Czarny Bór.

Zaległa 12. kolejka grupy I klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Czarni Wałbrzych 25 listopada, 13:30
Cukrownik Pszenno - Górnik Boguszów-Gorce 25 listopada, 13:30
Nysa Kłaczyna - Zagłębie Wałbrzych 25 listopada, 13:30
Zdrój Jedlina Zdrój - Rawa Boleścin 25 listopada, 13:30
Victoria II Świebodzice - Granit Roztoka 25 listopada, 13:30
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 25 listopada, 13:30
Gwarek Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 25 listopada, 11:00
Skalnik Czarny Bór - Wenus Nowice 25 listopada, 13:30

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------14 – 32 – 44:18

2. Skalnik-------------14 – 31 – 23:14
3. Gwarek-------------14 – 30 – 36:18
4. Granit--------------14 – 26 – 34:24
5. Czarni--------------14 – 22 – 33:35
6. Włókniarz---------14 – 22 – 35:22
7. Sudety-------------14 – 21 – 33:26
8. Zdrój---------------14 – 20 – 26:22
9. Rawa---------------14 – 20 – 38:37
10. Górnik------------14 – 20 – 22:17
11. Biały Orzeł-------14 – 18 – 20:25
12. Zieloni------------14 – 16 – 26:31
13. Nysa---------------14 – 14 – 21:41
14. Victoria II---------14 – 8 – 13:41
15. Wenus-------------14 – 8 – 19:37
16. Zagłębie-----------14 – 6 – 17:31

Zaległa 12. kolejka grupy II klasy A
Ślęża Ciepłowody - Lechia II Dzierżoniów 24 listopada, 13:30
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 25 listopada, 12:00
Zgoda Grodziszcze - Orzeł Mąkolno 25 listopada, 13:30
Błękitni Niedźwiedź - Delta Słupice 25 listopada, 13:30
Boxmet Piskorzów - Czarni Sieniawka 25 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie 25 listopada, 13:30
Błękitni Owiesno - Sparta Ziębice 25 listopada, 13:30
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 25 listopada, 13:30

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------14 – 38 – 50:4

2. Sparta------------14 – 33 – 57:14
3. Polonia-----------14 – 31 – 42:14
4. Lechia II---------14 – 30 – 66:33
5. Niemczanka-----14 – 26 – 39:20
6. Zieloni------------14 – 21 – 31:33
7. Koliber-----------14 – 18 – 29:27
8. Boxmet-----------14 – 17 – 19:37
9. Orzeł-------------14 – 16 – 23:50
10. Wieża------------14 – 16 – 19:45
11. Czarni------------14 – 15 – 17:30
12. Zgoda------------14 – 15 – 31:31
13. Delta-------------14 – 14 – 29:43
14. Ślęża-------------14 – 14 – 18:31
15. Błękitni O-------14 – 13 – 18:35
16. Błękitni N-------14 – 3 – 18:59

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group