• Środa, 23 października 2019
  • Godz. 6:57
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Teodora, Igi
  • Czytających: 722
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A: Skałki zgubiły punkty

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 5 listopada 2012, 17:51
Aktualizacja: 17:52
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po dwunastu zwycięstwach z rzędu Skałki Stolec po raz pierwszy zgubiły punkty. Lider grupy II piłkarskiej klasy A zremisował 1:1 ze Ślężą Ciepłowody.

13. kolejka grupy I klasy A
Wenus Nowice - Biały Orzeł Mieroszów 2:2
Zieloni Mrowiny - Skalnik Czarny Bór 2:3
Włókniarz Głuszyca - Gwarek Wałbrzych 2:4
Granit Roztoka - Sudety Dziećmorowice 3:1
Rawa Boleścin - Victoria II Świebodzice 5:1
Zagłębie Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 3:4
Górnik Boguszów-Gorce - Nysa Kłaczyna 4:1
Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 3:3

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------12 – 29 – 40:17

2. Skalnik-------------12 – 28 – 22:11
3. Gwarek-------------12 – 24 – 31:16
4. Czarni--------------12 – 21 – 28:29
5. Granit--------------12 – 23 – 30:21
6. Włókniarz---------12 – 19 – 32:20
7. Sudety-------------12 – 19 – 28:21
8. Rawa---------------12 – 19 – 34:32
9. Górnik-------------12 – 19 – 22:15
10. Biały Orzeł-------12 – 15 – 17:22
11. Zdrój--------------12 – 16 – 21:19
12. Zieloni-------------12 – 12 – 23:29
13. Nysa---------------12 – 11 – 18:35
14. Victoria II---------12 – 7 – 13:37
15. Wenus------------12 – 7 – 18:34
16. Zagłębie----------12 – 2 – 11:29

13. kolejka grupy II klasy A
Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody 1:1
Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 5:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Błękitni Owiesno 4:1
Czarni Sieniawka - Niemczanka Niemcza 1:3
Delta Słupice - Boxmet Piskorzów 2:3
Orzeł Mąkolno - Błękitni Niedźwiedź 3:2
Wieża Rudnica - Zgoda Grodziszcze 2:1
Lechia II Dzierżoniów - Koliber Uciechów 3:1

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------12 – 34 – 49:4

2. Sparta------------12 – 30 – 54:12
3. Polonia-----------12 – 27 – 39:13
4. Lechia II---------12 – 24 – 51:28
5. Niemczanka-----12 – 20 – 33:17
6. Zieloni------------12 – 18 – 28:29
7. Orzeł-------------12 – 16 – 21:44
8. Zgoda------------12 – 15 – 25:21
9. Koliber-----------12 – 14 – 23:23
10. Boxmet----------12 – 14 – 13:32
11. Ślęża-------------12 – 13 – 16:27
12. Błękitni O-------12 – 13 – 17:30
13. Czarni-----------12 – 12 – 13:28
14. Delta-------------12 – 11 – 25:38
15. Wieża------------12 – 10 – 14:43
16. Błękitni N-------12 – 3 – 16:48

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group