• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 5:11
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 747
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa B: Awans Victorii II Świebodzice i Zgody Grodziszcze

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 1:18
Aktualizacja: 1:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po niedzielnej serii spotkań na boiskach klasy B awans do wyższej klasy rozgrywkowej zapewniły już sobie Zgoda Grodziszcze i Victoria II Świebodzice. Blisko celu jest także Nysa Kłaczyna.

28. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Herbapol Stanowice - Granit Rogoźnica 4:5
Błękitni Komorów - LKS Wiśniowa 2:3
Wodospad Zastruże - Zieloni Mrowiny 1:2
Grom Panków - Orzeł Witoszów 0:1
Nysa Kłaczyna - LKS Piotrowice Świdnickie 11:0
Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno 3:2
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany 0:2
Pauzowała Wierzbianka Wierzbna

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------26 – 69 – 104:22
2. Zieloni-------------26 – 64 – 95:34
3. Tęcza--------------26 – 56 – 89:41
4. Herbapol----------26 – 56 – 109:41
5. Wiśniowa---------26 – 55 – 89:46
6. Zryw---------------26 – 46 – 61:34
7. Granit--------------27 – 37 – 84:67
8. Grom---------------26 – 32 – 48:83
9. Wierzbianka-------26 – 28 – 49:70
10. Błękitni-----------26 – 26 – 47:62
11. Błyskawica-------26 – 25 – 39:64
12. Płomień------------27 – 23 – 42:80
13. Orzeł---------------26 – 17 – 53:106
14. Piotrowice--------26 – 15 – 36:100
15. Wodospad---------26 – 12 – 25:123

28. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Boxmet Piskorzów - Ślężanka Tąpadła 8:1
Orzeł Piława Dolna - Klubokawiarnia Roztocznik 4:2
Spółdzielca Marcinowice - Sparta Ostroszowice 3:1
Dąb Mościsko - Sparta Oleszna 1:4
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:2
Zgoda Grodziszcze - Piast Jaźwina 5:0
Zryw Gola Świdnicka - Płomień Makowice 2:2
Pauzował LKS Gilów

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------26 – 67 – 111:24
2. Boxmet------------26 – 61 – 91:36
3. Piast---------------25 – 55 – 85:40
4. Płomień------------26 – 50 – 104:61
5. Dobrocin----------26 – 46 – 80:38
6. Orzeł P.D.---------26 – 42 – 83:72
7. Zryw---------------26 – 40 – 90:56
8. Dąb-----------------26 – 36 – 54:52
9. Orzeł P.Z.---------26 – 36 – 81:83
10. Klubokawiarnia--27 – 32 – 64:102
11. Sparta Ol.---------26 – 23 – 56:88
12. Gilów--------------26 – 23 – 44:81
13. Sparta Ostr.------25 – 22 – 59:101
14. Ślężanka----------27 – 16 – 44:107
15. Spółdzielca---------26 – 7 – 20:124

25. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Płomyk Borówno - KS Walim 5:3
Victoria II Świebodzice - Berit Głuszyca 3:2
Gryf Burkatów - Joker Jaczków 3:4
Zieloni Mokrzeszów - Grodno Zagórze Śląskie 0:3
Podgórze Wałbrzych - Husaria Grzędy 2:2
Zdrój Jedlina Zdrój - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3:3
Pauzowała Iskra Witków Śląski

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------23 – 57 – 85:19
2. Zdrój--------------23 – 54 – 103:32
3. Iskra---------------23 – 51 – 108:37
4. Grodno------------23 – 41 – 76:64
5. KS------------------23 – 38 – 64:49
6. Podgórze----------23 – 33 – 57:60
7. Berit---------------23 – 31 – 63:56
8. Górnik NM--------24 – 31 – 40:51
9. Joker---------------23 – 28 – 57:116
10. Płomyk-------------23 – 22 – 41:67
11. Husaria-----------23 – 15 – 25:88
12. Gryf----------------23 – 13 – 32:74
13. Zieloni-------------23 – 14 – 34:72 – wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce spotkań

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group