Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Zapowiedź niedzielnych serii spotkań

Wiadomości: klasa B
Piątek, 22 sierpnia 2014, 22:10
Aktualizacja: 22:11
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę, 24 sierpnia rozegrane zostaną kolejne mecze o punkty na boiskach klasy B.

3. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
Wierzbianka Wierzbna - Tęcza Bolesławice 24 sierpnia, 12:00
Herbapol Stanowice - Zryw Łażany 24 sierpnia, 11:00
Płomień Dobromierz - Grom Panków 24 sierpnia, 11:00
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 24 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Błękitni Słotwina 24 sierpnia, 14:00
LKS Marcinowice - Kłos Lutomia 24 sierpnia, 12:00
Darbor Bolesławice - Sokół Kostrza 24 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno - Zjednoczeni II Żarów 24 sierpnia, 11:00

Tabela
1. Tęcza Bolesławice--------2 - 6 - 7-2
2. Herbapol Stanowice------2 - 6 - 5-1
3. LKS Marcinowice----------2 - 4 - 8-4
4. Wierzbianka Wierzbna---2 - 4 - 8-6
5. Błękitni Słotwina----------2 - 4 - 5-4
6. Kłos Lutomia---------------2 - 4 - 4-3
7. Darbor Bolesławice-------2 - 3 - 3-6
8. Sokół Kostrza--------------2 - 2 - 6-6
--- Zryw Łażany--------------2 - 2 - 6-6
10. Płomień Dobromierz-----2 - 2 - 4-4
11. Zjednoczeni Gościsław--2 - 1 - 4-5
12. Orzeł Witoszów----------2 - 1 - 3-4
13. Zjednoczeni II Żarów----2 - 1 - 5-7
14. LKS Piotrowice Św.-------2 - 1 - 2-4
15. Grom Panków-------------2 - 0 - 4-8
16. Błyskawica Kalno---------2 - 0 - 2-6

3. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Gryf Burkatów - Zgoda Grodziszcze 24 sierpnia, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Sparta Oleszna 24 sierpnia, 14:00
Iskra Janówek - LKS II Bystrzyca Górna 24 sierpnia, 11:00
Ślężanka Tąpadła - LKS Gilów 24 sierpnia, 15:00
Błękitni Owiesno - Płomień Sokolniki 24 sierpnia, 11:00
LKS Dobrocin - Błękitni Książnica 24 sierpnia, 13:00
Dąb Mościsko - Orzeł Piława Dolna 24 sierpnia, 14:00
Pauza: Klubokawiarnia Roztocznik

Tabela
1. Klubok. Roztocznik-----2 - 6 - 12-3
2. Orzeł Piława Dolna-----2 - 6 - 5-3
3. Płomień Sokolniki-------2 - 4 - 9-3
4. Orzeł Przerzeczyn-----2 - 4 - 4-2
5. Zgoda Grodziszcze-----1 - 3 - 3-1
6. Sparta Oleszna---------2 - 3 - 3-4
7. LKS Gilów----------------2 - 3 - 9-7
8. Gryf Burkatów----------2 - 3 - 5-3
9. Błękitni Książnica-------2 - 2 - 2-2
10. Ślężanka Tąpadła-----2 - 2 - 3-3
11. Błękitni Owiesno-------2 - 1 - 1-2
12. LKS II Bystrzyca G.---2 - 1 - 1-4
13. LKS Dobrocin-----------2 - 0 - 4-6
14. Dąb Mościsko----------1 - 0 - 2-10
15. Iskra Janówek---------2 - 0 - 4-14

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group