Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa okręgowa: Stal i Zjednoczeni zagrają z beniaminkami

Wiadomości: klasa okręgowa
Piątek, 11 października 2013, 10:57
Aktualizacja: 10:59
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spadkowicze z IV–ligi Nysa Kłodzko oraz Piast Nowa Ruda będą najbliższymi przeciwnikami Victorii Świebodzice i LKS–u Bystrzyca Górna. Stal Świdnica i Zjednoczeni Żarów skrzyżują z kolei rękawice z beniaminkami. Podopieczni Artura Sary zagrają ze Skalnikiem Czarny Bór, a świdniczanie powalczą ze Spartą Ziębice.

10. kolejka klasy okręgowej
Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna 13 października, 15:00
Stal Świdnica - Sparta Ziębice 13 października, 15:00
Unia Złoty Stok - Karolina Jaworzyna Śląska 13 października, 15:00
Victoria Świebodzice - Nysa Kłodzko 12 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda 13 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów - Skalnik Czarny Bór 13 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój - Pogoń Pieszyce 13 października, 15:00

Tabela
1. Zjednoczeni Żarów-------9 - 18 - 25-15
2. Iskra Jaszkowa Dolna----9 - 17 - 16-15
3. Nysa Kłodzko--------------9 - 16 - 16-7
4. Piast Nowa Ruda----------9 - 15 - 25-15
5. Karolina Jaworzyna Śl.---9 - 14 - 24-20
6. Zamek Kamieniec Ząb.----9 - 14 - 18-14
7. Trojan Lądek Zdrój--------9 - 14 - 29-19
8. Victoria Świebodzice------9 - 12 - 18-15
9. LKS Bystrzyca Górna-----9 - 12 - 17-19
10. Pogoń Pieszyce----------9 - 12 - 14-20
11. Stal Świdnica-------------9 - 12 - 25-15
12. Skalnik Czarny Bór-------9 - 11 - 9-18
13. Unia Złoty Stok-----------9 - 10 - 14-18
14. Sparta Ziębice------------9 - 10 - 14-27
15. Piławianka Piława G.-----9 - 8 - 19-26
16. Kryształ Stronie Śl.-------9 - 5 - 14-34

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group