Czytających: 2333

klasa okręgowa: Klasa okręgowa: Victoria rozbija Górnika

Niedziela, 2 października 2011, 11:57
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 października 2011, 14:39
Najbardziej przekonujące zwycięstwo Victorii w sezonie 2011/2012 wałbrzyskiej klasy okręgowej. Świebodziczanie będący gospodarzami ograli wysoko w wymiarze 5:0 Górnika Boguszów–Gorce.

Ten mecz nie mógł się rozpocząć dla naszych zawodników lepiej, już w 2. minucie miejscowi prowadzili po trafieniu Bielawskiego, a 3 minuty później było 2:0 po golu Traczykowskiego. Ostatecznie po 45 minutach Victoria wygrywała 4:0, a kolejne bramki dołożyli Szklarz (30’) i Borgoń (31’). Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze jednego gola autorstwa Traczykowskiego z 69. minuty. Vivtoria rozbiła Górnika w stosunku 5:0.

Skład Victorii: Osóbka, Lewandowski, Bodio, Błaszczak, Zapała, Dudek, Bielawski (40' Grzesiak), Borgoń, Traczykowski, Szklarz (65' Szczepański), Dolecki

Rezultat 5:0 padł też w spotkaniu Piasta Nowa Ruda z LKS-em Bystrzyca Górna, niestety na korzyść rywali. Bramki dla miejscowych strzelali: Lisowicz (41’), Kublik (55’ – karny), Polak (65’), Osicki (66’) oraz Bolisęga (85’).

Skład LKS-u: Markowski, K. Szewczyk, W. Szewczyk, Klemiński, Niedziałkowski, Somala, Konefał, Klag, Sajdak, Kryjak, Pindel oraz Zięba, Leśniak, Łazarczyk.

Remisem 2:2 zakończył się z kolei pojedynek Gromu Witków z Iskrą Jaszkowa Dolna. W 4. minucie przeciwników na prowadzenie wyprowadził Matusik, w miarę upływu czasu gospodarze mieli więcej powodów do radości. W 30. minucie wyrównał Stachyra, a kilka minut po zmianie stron po trafieniu Ludwika prowadziliśmy 2:1. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem miejscowych w doliczonym czasie gry do remisu po 2 doprowadził Kaletka.

Skład Gromu: Załęczny, Solarz, M. Kujawa (78' A. Kujawa), Prymula, M. Cegielski, Spłocharski (46' Żołnierek), Stachyra, A’ Kloc (20' Ludwik - 82' P. Kloc), Puzio, Ł. Cegielski, Zaharski (88' Sławiecki)