Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Klasyczny rock i country na trzy palce w Klubie Bolko

Sobota, 22 września 2018, 7:09
Autor: red
Świdnica: Klasyczny rock i country na trzy palce w Klubie Bolko
Fot. organizatorzy
Johnny Trzy Palce, Białe Drzewa i Gneiis to zespoły, które w sobotni wieczór zagrają dla świdnickiej publiczności. Lutowy występ tych pierwszych, przyciągnął do Klubu Bolko ponad 150 osób! Czy tym razem będzie podobnie?

Lokalne zespoły cieszą się coraz większym zainteresowaniem publiczności. Grają koncerty, wydają płyty a ich muzyka nie tylko trzyma wysoki poziom, ale często zaskakuje nowymi pomysłami. Okazja, żeby się o tym przekonać już 22 września. Przedstawiamy plan koncertu i zachęcamy do punktualnego przybycia (podane godziny mogą ulec zmianie).

19:30 sprzedaż biletów
20:00 Gneiis
20:45 Johnny Trzy Palce
21:45 Białe Drzewa

Białe Drzewa
Grają klasycznego rock'n'rolla w klimatach lat 70-tych. Wśród muzycznych inspiracji wymieniają m.in. Led Zeppelin czy The Doors. W 2014 roku pod nazwą Striker dotarli do finału przeglądu Truskawka, na którym pojawili się też w 2016 roku już ze zmienioną nazwą.

Johnny Trzy Palce
Redneckowski klimat, energetyczna muzyka i historie przesycone czarnym humorem. To mieszanina country i rocka, sowicie zakrapiana i doprawiona bezkompromisowymi polskimi tekstami. To muzyka niepokorna – czasami wulgarna, ale też zabawna – obok której nie można przejść obojętnie. Zwycięzcy Truskawki 2012 i "etatowi" uczestnicy zlotów motocyklowych w całej Polsce.

Gneiis
Zespół powstał w marcu 2018 roku. Tworzy go czterech muzyków grających dźwięki pełne energii i pasji. Ich repertuar, jak na początkujący zespół przystało, składa się zarówno z własnych kawałków jak i coverów, m.in. Black Sabbath i The Cranberries.

Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Bilety w cenie 10 zł można będzie kupić bezpośrednio w Klubie Bolko przed wydarzeniem. Fragmenty muzyki i inne szczegóły: http://www.sok.com.pl/johnny-trzy-palce-biale-drzewa-gneiis-rock/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group