Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Klub Bolko ugości zespoły z... Klubu Bolko

Wtorek, 31 grudnia 2013, 9:33
Aktualizacja: 9:33
Autor: red.
Świdnica: Klub Bolko ugości zespoły z... Klubu Bolko
Fot. SOK
Mała sala Klubu Bolko niedługo będzie lepiej przystosowana akustycznie i technicznie do organizacji koncertów. Publiczność przekona się o tym na własne uszy już 10 stycznia podczas koncertu zespołów Lunapark, Tantua i Orchard.

Wymienieni wyżej artyści zaprezentują szeroką mieszankę dźwięków, od funku przez etno-folk aż po doom-metal. To co ich łączy, to oprócz zamiłowania do muzyki również fakt, że ich próby odbywają się cyklicznie od wielu lat na poddaszu Klubu Bolko. Zazwyczaj występują na odmiennych stylistycznie imprezach takich jak Świdnickie Noce Jazzowe,
Koncert na Rzece w Brzegu Dolnym czy koncerty klubowe we Wrocławiu. Spotkają się jednak tym razem na jednej scenie, żeby zaprezentować swoje kompozycje i pokazać, że dzięki takim miejscom jak Klub Bolko i udostępniane w nim przez Świdnicki Ośrodek Kultury salki prób, może powstać dużo różnorodnej muzyki na wysokim poziomie. Piątkowy koncert rozpocznie się 10 stycznia a bezpośrednio przed nim odbędzie się wernisaż wystawy Joanny Elżbiety Girej i Moniki Wiszniowskiej zatytułowany „Zwierciadła muzyczne”.

Projekt modernizacji mniejszej z dwóch sal w Klubie Bolko został dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach projektu zakupiono m.in. dodatkowe nagłośnienie, oświetlenie oraz podesty sceniczne. Sala zostanie także dostosowana akustycznie poprzez montaż tzw. „pułapek basowych”.

Więcej informacji o koncercie oraz wernisażu można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: www.sok.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group