Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Klub Pracy w Świdnicy szkoli i wspiera

Poniedziałek, 18 października 2010, 19:17
Aktualizacja: 19:18
Autor: Ula
Świdnica: Klub Pracy w Świdnicy szkoli i wspiera
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wkrótce rusza kolejna edycja szkolenia Klubu Pracy z zakresu umiejętności poruszania się po rynku pracy, planowane też są dwudniowe zajęcia aktywizacyjne pod nazwą „Życiorys to twoja wizytówka”. A ci, którzy po takich szkoleniach nie mogą wciąż znaleźć pracy, mogą się spotkać z ludźmi o podobnych problemach, którzy tworzą grupę wsparcia.

Trzytygodniowe szkolenie, które ma nauczyć bezrobotnych, jak znaleźć wymarzone zajęcie, rusza 2 listopada. Na nim uczestnicy uzyskają motywację do poszukiwania pracy, poznają swoje możliwości oraz mechanizmy rządzące dzisiejszym rynkiem pracy. Zajęcia będą odbywać się codziennie w siedzibie Powiatowego Klubu Pracy w Świdnicy, po 3-4 godziny dziennie. Osoby biorące udział w szkoleniu będą otrzymywać stypendium.

Program takiego szkolenia obejmuje m.in.: diagnozę predyspozycji zawodowych, metody poszukiwania zatrudnienia, zasady redagowania CV i listu motywacyjnego, zasady komunikacji międzyludzkiej, a także przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Klub Pracy zaprasza też wszystkich chętnych na dwudniowe zajęcia aktywizacyjne na temat „Życiorys to twoja wizytówka”. Początek w poniedziałek, 25 października.

Za to w środę, 27 października, o godz. 11.00 rozpocznie się kolejne spotkanie Grupy Wsparcia – organizowane jest ono dla osób, które po ukończonym szkoleniu w Klubie Pracy nie podjęły zatrudnienia.

Informacji na temat szkoleń udziela Bożena Bieganowska, lider Powiatowego Klubu Pracy w Świdnicy (Pl. Grunwaldzki 3, tel. 74 853 35 95).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group