Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kolejne odwiedziny w Hrusovie

Poniedziałek, 4 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Świebodzice: Kolejne odwiedziny w Hrusovie
Fot. www.swiebodzice.pl
W dniach 13–14 grudnia 2015 r. z wizytą studyjną w malowniczym i gościnnym Hrusovie na Słowacji przebywał Przewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzicach Łukasz Kwadrans. Podczas pobytu wziął udział w tamtejszym jarmarku świątecznym, a także spotkał się z władzami gminy: Starostą Ing.

Pavlem Bendíkiem, Sekretarzem Gminy Márią Augustínová i współpracownikami. Podczas rozmów ponownie poruszono możliwości współpracy i partnerstwa w różnych obszarach funkcjonowania obu samorządów. Podpisany został również list intencyjny o współpracy i podejmowaniu dalszych działań w kierunku partnerstwa gmin.

Przy okazji przewodniczący Łukasz Kwadrans przekazał władzom Hrusova życzenia świąteczno-noworoczne od burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza; gospodarze przekazali z kolei życzenia dla mieszkańców naszego miasta.
To już kolejne spotkanie władz obu samorządów - burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z przewodniczącym i grupą radnych gościli w Hrusovie latem tego roku.

Gmina Hrusov jest gminą wiejską, jednak współpraca z naszym miastem mogłaby się odbywać na wielu płaszczyznach, m. in. wymiany młodzieży czy wspólnego pozyskiwania funduszy w ramach Grupy Wyszechradzkiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group