Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1053
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Kolejne osoby poszukiwane w rękach policji

Piątek, 26 maja 2017, 11:40
Aktualizacja: 11:43
Autor: red
powiat świdnicki: Kolejne osoby poszukiwane w rękach policji
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć osób poszukiwanych. Czterej mężczyźni oraz jedna kobieta ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą.

Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć takich osób.

Wśród nich jest czterech mężczyzn w wieku od 26 do 32 lat oraz 43-letnia kobieta, która ukrywając się, unikała wymiaru sprawiedliwości aż przez 6 lat. Podobnie jak trzech spośród zatrzymanych mężczyzn, należała ona do najpilniej poszukiwanych osób, na które wystawiono listy gończe.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu, od początku 2017 roku zatrzymali już ponad 100 osób poszukiwanych, w tym aż 31 objętych listami gończymi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group