• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 5:30
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 749
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kolejne pewne zwycięstwa LKS–u Wiśniowa i Wierzbianki

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 23 września 2013, 19:27
Aktualizacja: 19:29
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Liderzy tabeli grupy I klasy B LKS Wiśniowa i Wierzbianka Wierzbna zanotowali w miniony weekend kolejne pewne wygrane. Pierwsi pokonali 7:3 Zjednoczonych Gościsław, drudzy ograli 4:0 Zryw Łażany.

7. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Sokół Kostrza 3:2
Błękitni Słotwina - Herbapol Stanowice 5:4
Wierzbianka Wierzbna - Zryw Łażany 4:0
Orzeł Witoszów - Kłos Lutomia 0:4
Błyskawica Kalno - Wodospad Zastruże 7:2
LKS Wiśniowa - Zjednoczeni Gościsław 7:3
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 6:4
Grom Panków - Zieloni Mokrzeszów 0:3

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------7 - 19 - 35-8
2. Wierzbianka------------7 - 19 - 33-7
3. LKS Marcinowice-------7 - 15 - 14-14
4. Zieloni Mokrzeszów----7 - 13 - 21-16
5. Orzeł Witoszów--------7 - 13 - 25-14
6. LKS Piotrowice Ś.------7 - 13 - 25-22
7. Błękitni Słotwina-------7 - 13 - 17-12
8. Zryw Łażany-----------7 - 12 - 15-10
9. Błyskawica Kalno-------7 - 10 - 24-18
10. Herbapol Stanowice--6 - 9 - 26-13
11. Kłos Lutomia-----------6 - 6 - 10-13
12. Grom Panków----------7 - 6 - 8-21
13. Zjednoczeni Gościs.---7 - 4 - 15-29
14. Sokół Kostrza----------7 - 3 - 15-20
15. Płomień Dobromierz---7 - 3 - 11-36
16. Wodospad Zastruże---7 - 3 - 9-50

6. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
LKS II Bystrzyca Górna - Błękitni Książnica 1:0
Sparta Oleszna - Piast Jaźwina 2:1
LKS Dobrocin - Ślężanka Tąpadła 2:2
Victoria Tuszyn - Klubokawiarnia Roztocznik 7:1
Gryf Burkatów - Orzeł Piława Dolna 2:4
LKS Gilów - Płomień Sokolniki 2:5
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4:0

Tabela
1. Sparta Oleszna--------6 - 16 - 15-7
2. Victoria Tuszyn--------6 - 14 - 26-9
3. Dąb Mościsko----------6 - 13 - 16-10
4. Ślężanka Tąpadła-----6 - 13 - 16-8
5. LKS Dobrocin-----------6 - 13 - 20-13
6. Orzeł Piława Dolna----6 - 10 - 16-13
7. LKS II Bystrzyca G.----6 - 9 - 15-12
8. LKS Gilów---------------6 - 7 - 11-19
9. Płomień Sokolniki------6 - 6 - 14-20
10. Klubo. Roztocznik----6 - 6 - 14-26
11. Gryf Burkatów--------6 - 5 - 12-16
12. Błękitni Książnica-----6 - 4 - 6-8
13. Piast Jaźwina---------6 - 3 - 10-19
14. Orzeł Przerzeczyn Z.-6 - 1 - 11-22

3. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Unia Bogaczowice - Podgórze Wałbrzych 4:1
Zagłębie Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 3:2
Husaria Grzędy - Płomyk Borówno 0:9
Joker Jaczków - Victoria II Świebodzice 4:0
Włókniarz II Głuszyca - Iskra Witków Śląski 0:8

Tabela
1. Joker Jaczków------------3 - 9 - 10-1
2. Unia Bogaczowice--------3 - 9 - 11-3
3. Płomyk Borówno----------3 - 6 - 11-2
4. Iskra Witków Śląski-------3 - 6 - 14-2
5. Podgórze Wałbrzych-----3 - 6 - 3-4
6. Zagłębie Wałbrzych------3 - 6 - 6-4
7. Victoria II Świebodzice---3 - 3 - 4-7
8. Grodno Zagórze Śl.-------3 - 0 - 4-10
9. Włókniarz II Głuszyca----3 - 0 - 0-13
10. Husaria Grzędy----------3 - 0 - 1-18

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~;kk 23-09-2013 20:08
orzeł ;((
~.. 24-09-2013 0:12
wpadka orła , liderzy coraz dalej
~ 24-09-2013 10:29
orzeł nie chcial sie pogodzic z porazka i sprawdzal klłosa hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group