Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 614
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejny piłkarski weekend przed nami

Wiadomości: Region
Piątek, 30 sierpnia 2013, 21:40
Aktualizacja: 21:42
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Już w najbliższą sobotę i niedzielę na boiskach zameldują się piłkarze występujący począwszy od III–ligi aż do klasy B.

6. kolejka III-ligi
Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława 31 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław - Bielawianka Bielawa 31 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin - Polonia Świdnica 31 sierpnia, 15:00
Foto-Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica - Piast Żmigród 31 sierpnia, 17:00
Śląsk II Wrocław - Promień Żary 1 września, 17:00
Zagłębie II Lubin - Piast Karnin 31 sierpnia, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki - GKS Kobierzyce 31 sierpnia, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów 31 sierpnia, 17:00

5. kolejka IV-ligi
Orzeł Ząbkowice Śląskie - KP Brzeg Dolny 31 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor - MKS Szczawno Zdrój 1 września, 11:00
Olimpia Kowary - BKS Bobrzanie Bolesławiec 31 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra 1 września, 13:00
LZS Stary Śleszów - AKS Strzegom 31 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice - Pogoń Oleśnica 1 września, 16:00
Granica Bogatynia - Orla Wąsosz 31 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa - Piast Zawidów 31 sierpnia, 17:00

4. kolejka klasy okręgowej
Kryształ Stronie Śląskie - Nysa Kłodzko 1 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Nowa Ruda 31 sierpnia, 16:00
Sparta Ziębice - Skalnik Czarny Bór 1 września, 16:00
Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 września, 16:00
Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce 1 września, 16:00
Unia Złoty Stok - Trojan Lądek Zdrój 1 września, 16:00
Victoria Świebodzice - Iskra Jaszkowa Dolna 31 sierpnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów 1 września, 16:00

4. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Głuszyca 1 września, 16:00
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 1 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Tęcza Bolesławice 1 września, 16:00
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 1 września, 16:00
Cukrownik Pszenno - Biały Orzeł Mieroszów 1 września, 16:00
Grom Witków - Czarni Wałbrzych 1 września, 16:00
Wenus Nowice - Unia Jaroszów 1 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice - KS Walim 1 września, 16:00

4. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 1 września, 16:00
Koliber Uciechów - Czarni Sieniawka 1 września, 12:00
Tarnovia Tarnów - Delta Słupice 1 września, 16:00
Zgoda Grodziszcze - Skałki Stolec 1 września, 16:00
Błękitni Owiesno - Zieloni Łagiewniki 1 września, 16:00
Boxmet Piskorzów - Płomień Makowice 1 września, 16:00
Niemczanka Niemcza - LKS Gola Świdnicka 1 września, 16:00
Rawa Boleścin - Ślęża Ciepłowody 1 września, 11:00

4. kolejka klasy B – grupa I
LKS Piotrowice Świdnickie - LKS Marcinowice 1 września, 11:00
Grom Panków - LKS Wiśniowa 1 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Błyskawica Kalno 1 września, 12:00
Płomień Dobromierz - Orzeł Witoszów 1 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Wierzbianka Wierzbna 1 września, 14:00
Wodospad Zastruże - Błękitni Słotwina 1 września, 11:00
Kłos Lutomia - Sokół Kostrza 1 września, 14:00
Zryw Łażany - Herbapol Stanowice 1 września, 12:00

3. kolejka klasy B – grupa II
Błękitni Książnica - LKS Gilów 1 września, 11:00
Dąb Mościsko - Gryf Burkatów 1 września, 14:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Victoria Tuszyn 1 września, 14:00
Płomień Sokolniki - LKS Dobrocin 1 września, 11:00
Orzeł Piława Dolna - Sparta Oleszna 1 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS II Bystrzyca Górna 1 września, 14:00
Ślężanka Tąpadła - Piast Jaźwina 1 września, 15:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group