Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kolejny skwer w mieście zmienił wygląd

Poniedziałek, 27 listopada 2017, 7:53
Aktualizacja: 9:54
Autor: red
Żarów: Kolejny skwer w mieście zmienił wygląd
Fot. UM Żarów
Na skwerze przy ul. Armii Krajowej w Żarowie, w bliskim sąsiedztwie sklepu Rogatek, zrobiło się bardziej kolorowo. To efekt prac, jakie zrealizowane zostały kilka tygodni temu. Cały skwer obsadzony został ozdobnymi jesiennymi krzewami i roślinami. To kolejny taki estetyczny zakątek w mieście.

Zagospodarowany skwer jest teraz przyjemną dla oka ozdobą ul. Armii Krajowej w Żarowie.
- Zakończyły się prace związane z jesiennymi nasadzeniami kwiatów. Skwer przy ul. Armii Krajowej w Żarowie zapełnił się ozdobnymi krzewami i jesiennymi roślinami. Cały teren został uporządkowany i dziś jest kolejną wizytówką naszego miasta. To jeszcze nie wszystkie prace, które zostaną zrealizowane w tym roku. Kilka dnie temu rozpoczęły się prace przy modernizacji skwerku na żarowskim osiedlu. Nowy wygląd zyska ścieżka przy Pomniku Pamięci Narodowej w Żarowie. W przyszłym roku, w drugim etapie, zmodernizowany skwerek zostanie obsadzony ozdobnymi roślinami i krzewami. Dzięki takim działaniom nasze miasto zrobi się jeszcze piękniejsze, a co najważniejsze cieszyć będzie swym widokiem nas wszystkich i przyjezdnych mieszkańców - mówi Michał Działowski z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Prace przy zagospodarowaniu skwerku na ul. Armii Krajowej w Żarowie kosztowały dokładnie 13.500 złotych. Modernizacja terenu przy żarowskim Pomniku Pamięci Narodowej będzie kosztować 18.450 złotych. Wszystkie przedsięwzięcia są sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Zmiana wizerunku naszego otoczenia, zwłaszcza miejsca, w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się, cieszy nas wszystkich. Ważne tylko, aby szanować zmodernizowane miejsca, a przede wszystkim nie dewastować. To nikomu przecież nie służy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group