Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kolorowy festyn

Niedziela, 9 czerwca 2024, 11:17
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 czerwca 2024, 13:18
Autor: red
Świebodzice: Kolorowy festyn
Fot. UM Świebodzice
Piękna pogoda i radosne nastroje towarzyszyły festynowi z okazji Dnia Dziecka zorganizowanemu przez Dom Pomocy Społecznej Sióstr de Notre Dame w Świebodzicach.

W sobotę, 8 czerwca podopieczni DPS świętowali najweselszy dzień w roku. Wśród Gości zaproszonych przez Siostrę Dyrektor Mariolę Muchę byli m.in.: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Agata Steczko-Szymańska, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Ewa Jańczak, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie Daria Kurek, członkowie Stowarzyszenia Charytatywno- Opiekuńczego im. Bł. T. Gerhardinger oraz zaprzyjaźnione rodziny i wolontariusze. Po powitaniu uczestników i gości oraz podziękowaniu za przybycie Siostra Dyrektor przekazała głos Burmistrzowi Miasta Pawłowi Ozdze, który złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta, przekazał również kolorowy sprzęt sportowy. Do życzeń dołączyli również pozostali Goście. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia na podstawie bajki „Wilk i siedem koźlątek” w wykonaniu podopiecznych DPS. Występ spotkał się z dużym aplauzem publiczności, a sami artyści nie kryli radości z możliwości zaprezentowania swojego talentu. Kolejnym punktem programu była zabawa przy dźwiękach radosnej muzyki granej na żywo. Na uczestników czekały również inne atrakcje, takie jak kolorowe dmuchańce, piłki, zabawki. Na zregenerowanie sił przygotowano przekąski z grilla i napoje.

W drugiej części dnia ogromną niespodziankę podopiecznym DPS sprawili Maciej Więcek i Mateusz Brzuchacz wraz z ekipą OSIR Świebodzice, którzy zorganizowali zawody MegaMocni. Wzięło w nich udział 35 uczestników, którzy otrzymali pamiątkowe medale i upominki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group