Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grodziszcze: Kolorowy plac zabaw w Grodziszczu

Poniedziałek, 21 października 2013, 13:18
Aktualizacja: 13:20
Autor: red.
Grodziszcze: Kolorowy plac zabaw w Grodziszczu
Fot. UG Świdnica
11 nowych urządzeń pojawiło się na nowym placu zabaw w Grodziszczu, zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Wartość prac wyniosła ponad 64 tys. zł., w tym dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach „Odnowy Dolnośląskiej Wsi” to kwota 30 tys. zł.

Wszystkie urządzenia rekreacyjno - zabawowe posiadają certyfikaty zgodności z normami serii PN EN 1176, wykonane zostały stali, a nie drewna co z pewnością zwiększy ich czas eksploatacji.

Fajny, piękny, kolorowy - tak o nowym placu zabaw ze strefami bezpieczeństwa mówią mieszkańcy Grodziszcza. Dorośli zwracają uwagę na jego bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesność. Bez wątpienia takiego miejsca w Grodziszczu brakowało.

Cały plac zabaw został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić dzieciom bezpieczną aktywność fizyczną, prowadzenie różnorodnych zajęć ruchowych. Wyposażony jest w bezpieczną i estetyczną nawierzchnię, różnorodne drabinki, drążki, wieżę linową, zjeżdżalnie, równoważnie, kolorowe huśtawki.

Z uwagi na porę roku, zagospodarowanie terenu w brakującą zieleń i krzewy zostanie wykonane na wiosnę przyszłego roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group