Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy przyjęła w swoje szeregi nowych policjantów

Poniedziałek, 31 grudnia 2018, 7:59
Aktualizacja: 15:02
Autor: red
powiat świdnicki: Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy przyjęła w swoje szeregi nowych policjantów
Fot. KPP Świdnica
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy nadkom. Adam Jacek Pilch powitał w naszej komendzie czworo nowo przyjętych funkcjonariuszy. Młodzi policjanci służbę pełnić będą na terenie Świdnicy i Świebodzic. To już siódmy w tym roku nabór do naszej formacji.

Szeregi policji powiatu świdnickiego powiększyły się dziś o czterech nowych funkcjonariuszy. Z życzeniami owocnej i pełnej sukcesów służby powitał ich Zastępca Komendanta Powiatowego nadkom. Adam Jacek Pilch. Świeżo upieczeni funkcjonariusze otrzymali ponadto od przełożonych swoje pierwsze rozkazy personalne, na podstawie których formalnie zostali policjantami.

Kolejnym, po uroczystym ślubowaniu, etapem służby będzie dla nich kilkumiesięczne szkolenie zawodowe w jednej ze szkół Policji. Po ukończeniu szkolenia zawodowego pełnić będą służbę na ulicach naszego powiatu, dbając o bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Spośród czterech nowych funkcjonariuszy, trzech zasili szeregi jednostki świdnickiej, natomiast jeden służbę pełnić będzie w Świebodzicach.

To już siódmy w tym roku nabór do naszej formacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group