Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Komendant PSP Tomasz Szuszwalak pożegnał się ze służbą

Piątek, 2 lutego 2018, 11:46
Aktualizacja: Środa, 7 lutego 2018, 17:12
Autor: red
Świdnica: Komendant PSP Tomasz Szuszwalak pożegnał się ze służbą
Fot. Gmina Świdnica
Przez ponad 20 lat szefował świdnickiej Państwowej Straży Pożarnej, uczestnicząc w licznych akcjach ratowniczo–gaśniczych. Z poświęceniem i zaangażowaniem ratował to co najcenniejsze – życie mieszkańców, nie tylko gminy Świdnica, zdobywając ich szacunek i uznanie.

Dzisiaj za wieloletnią służbę i bardzo dobrą współpracę podejmowaną w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego st. bryg. Tomaszowi Szuszwalakowi dziękowała wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.
- Włożył Pan wiele wysiłku i osobistego zaangażowania w poprawę warunków służby strażaków, w utrzymanie sprawności sprzętu i wyposażenia jednostki Jesteśmy Panu Komendantowi niezmiernie wdzięczni za pomoc, życzliwość i ogromną wyrozumiałość w niesieniu nam wsparcia przy pokonywaniu wszelkich trudności w trakcie realizacji projektu pożarniczego, służącego doposażeniu 11 ochotniczych straży pożarnych. Nowoczesny sprzęt i wozy strażackie trafiły do 11 gmin w 6 powiatach w województwie dolnośląskim. W imieniu własnym dziękuję za wszystko, co Pan uczynił dla dobra gminy Świdnica i Ochotniczych Straży Pożarnych działających na naszym terenie. Proszę przyjąć życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia dalszych zamierzeń i planów osobistych. Niech na tym nowym etapie życia nie zabraknie Panu i Pańskiej Rodzinie radosnych dni.

Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę komendanta PSP w Świdnicy Tomasza Szuszwalaka odbyło się w sali narad świdnickiego Urzędu Miejskiego, w obecności władz parlamentarnych, samorządowych, służb mundurowych oraz zaproszonych gości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group