Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Komisja Rozwoju w ŚPWiK

Czwartek, 8 września 2011, 19:41
Aktualizacja: Piątek, 9 września 2011, 10:25
Autor: red.
Świdnica: Komisja Rozwoju w ŚPWiK
Fot. użyczone
Świdniccy radni na dobre rozpoczęli już pracę po wakacyjnej przerwie. W minioną środę członkowie komisji Rozwoju i Infrastruktury świdnickiej Rady Miejskiej odwiedzili Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Wspólnie z prezesem ŚPWiK Jackiem Sochackim świdniccy radni zwiedzili oczyszczalnię ścieków oraz Zakłady Uzdatnia Wody w Pszennie i na ulicy Bokserskiej. - Tak naprawdę jest to wstęp do ważnej dyskusji, która przed Nami na najbliższej sesji Rady Miejskiej. Stoimy przed decyzja o uchwaleniu Wieloletniego Planu Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych i Kanalizacyjnych na terenie miasta. Chcieliśmy zobaczyć w jakim stanie jest obecna baza i jakie inwestycje są niezbędna i konieczne a jakie można odłożyć na późniejszy czas. Najlepiej zawsze zobaczyć coś na własne oczy zanim podejmie się ważne decyzje – informuje przewodniczący komisji Rafał Ząbczyk.

Spotkanie Komisji zostało podzielone na dwa etapy. W kolejnym za dwa tygodnie Komisja podejmie decyzje czy rekomendować radzie projekt dokumentu, który zakłada inwestycje w infrastrukturę na poziomie ponad 20 milionów w ciągu kilku lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group