Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1350
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Koncert na jubileusz

Poniedziałek, 26 lutego 2024, 11:20
Aktualizacja: 12:21
Autor: red
Żarów: Koncert na jubileusz
Fot. UM Żarów
W koncercie „Najpiękniejsze piosenki świata”, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60–tych i 70–tych wystąpił przed żarowską publicznością wrocławski artysta Janusz Cedro. Koncert odbył się z okazji jubileuszu 15–lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Na scenie życzenia na ręce prezes żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Krystyny Markiewicz złożyli burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk.

- Z podziwem patrzymy na Państwa energię i zapał, którymi dzielicie się z innymi podczas różnych spotkań i imprez kulturalnych. Życzymy wszystkim osobom skupionym wokół żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dalszych sukcesów w podejmowanych inicjatywach, spełnienia marzeń, nieustającej radości z życia i dużo siły, by każdego dnia stawiać kolejny krok i ruszać z uśmiechem naprzód. Bawcie się dobrze, uczcie się dużo, by w tym gronie, a może i większym spotkać się na jubileuszu za kolejne 10 lat - życzyli studentom UTW w Żarowie burmistrz Leszek Michalak wraz z zastępca burmistrza Przemysławem Sikorą.

To był bardzo energetyczny koncert. Wspólnie mogliśmy wysłuchać najpiękniejszych polskich utworów takich zespołów i wykonawców jak Czerwone Gitary, Piotr Szczepanik, Dwa Plus Jeden, Niebiesko-Czarni, Sława Przybylska, Czesław Niemen, Karin Stanek, Tadeusz Woźniak, Breakout, Urszula Sipińska, Skaldowie i innych…

Pan Janusz zapraszał wszystkich do wspólnego śpiewania, przemieszczał się wśród publiczności, zachęcając do wspólnej zabawy.

Organizatorami koncertu byli Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group