Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konkurs dla animatorów: pokaż nam swój spot inspirowany "Okiem Młodych"

Wiadomości: Świdnica/Region
Niedziela, 6 września 2015, 7:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 września 2015, 9:39
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
Pasjonujesz się trójwymiarową animacją komputerową, eksperymentujesz z animowanymi kolażami, szkicujesz i chcesz wprawić swoje rysunki w ruch? Zainspiruj się "Okiem Młodych" i weź udział w naszym konkursie na spot 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Świdnicy!

"Okiem Młodych" zaprasza wszystkich pasjonatów animacji do wzięcia udziału w organizowanym wspólnie z Dolnośląską Szkołą Wyższą konkursu na promocyjny wideoklip 8. odsłony świdnickiego festiwalu. Na jakie filmy czekamy? Zasady są tylko trzy: spot musi być animowany (dowolną techniką), trwać nie więcej niż 30 sekund i - oczywiście - być inspirowany festiwalem "Okiem Młodych". Cała reszta zależy od wyobraźni twórców.

Zwycięzcę spośród nadesłanych propozycji wybierze jury, w skład którego wejdą profesjonaliści z branży filmowej związani z Wrocławską Fundacją Filmową, Dolnośląską Szkołą Wyższą - od roku akademickiego 2014/15 kształcącą studentów na kierunku Animacja i Efekty Specjalne - a także sieci kin Multikino. Na laureata konkursu czeka pakiet nagród, w skład którego wejdą: bon edukacyjny Dolnośląskiej Szkoły Wyższej w postaci rocznego dostępu do 5 kursów e-learningowych (m.in. Photoshop, Fotografia oraz kursy językowe), 10-miesięczny karnet umożliwiający bezpłatne wejścia na filmy w sieci Multikino w całej Polsce oraz karnet Akademii Filmowej Multikina 2015/2016, a także ufundowany przez Multikino zestaw filmów na DVD o wartości 500 zł. Wybrany spot stanie się oficjalną wizytówką wideo "Okiem Młodych" i pokazywany będzie przed wszystkimi festiwalowymi pokazami.

Spoty konkursowe można zgłaszać do godziny 0:08 18 września drogą elektroniczną wysyłając na adres okiemmlodych@gmail.com link do pobrania lub obejrzenia filmu w jednym z serwisów streamingowych. Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie www.OkiemMłodych.pl. Na 8. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Wrocławska Fundacja Filmowa. Więcej szczegółów na stronie Festiwalu oraz stronach Okiem Młodych na Facebooku i Instagramie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group