Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 610
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Konkurs z okazji otwarcia dworca PKP

Niedziela, 13 maja 2018, 9:02
Aktualizacja: 17:04
Autor: red
Żarów: Konkurs z okazji otwarcia dworca PKP
Fot. UM Żarów
Biblioteka Publiczna w Żarowie ogłasza konkurs plastyczny z okazji uroczystego otwarcia dworca PKP "Koleją przez świat – przystanek dworzec w Żarowie".

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Leszek Michalak. Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów/dzieci przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjum idei poznawania własnego regionu, podróżowania i zróżnicowanej turystyki.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu miasta i gminy Żarów. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do motywów (tematyki) kolei (np. dworce, pociągi, stacje kolejowe itp.). Technika wykonania prac dowolna. Prace oceniane będą w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy 0-III, IV-VI oraz klasy VII i gimnazjum.

Należy składać tylko indywidualne prace. Prosimy o podanie na odwrocie imienia i nazwiska, klasy, szkoły oraz opiekuna. Prace oceniać będzie jury powołane przez Organizatora. Kryteria oceny: pomysłowość, kreatywność, estetyka wykonania oraz zgodność z tematem.

Prace należy złożyć do dnia 21 maja 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Żarowie, ul. Piastowska 10. Informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 74 858 05 40, 74 859 05 96, e-mail: biblioteka@um.zarow.pl

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego otwarcia dworca PKP w Żarowie, w dniu 24 maja 2018 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group