Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Konkursy rozstrzygnięte

Czwartek, 23 grudnia 2021, 15:28
Autor: red
Świebodzice: Konkursy rozstrzygnięte
Fot. UM Świebodzice
W tym roku Miasto Świebodzice przeprowadziło dwa konkursy o tematyce świątecznej, na: „Najładniejsza ozdobę choinkową” oraz „Najpiękniejszą E–kartkę Bożonarodzeniową”.

W obu złożono i nadesłano wiele pięknych, niepowtarzalnych prac, a przed jury konkursowym stanęło ogromne wyzwanie. Po długich obradach wybrano zwycięzców oraz przyznano szereg wyróżnień.

Lista laureatów konkursu na „Najładniejszą ozdobę choinkową”.
Kategoria wiekowa – Przedszkola
I miejsce Helenka Golasińska - Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
II miejsce Remigiusz Rochowiak - Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce Łucja Basista- Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:
Milena Michalska- Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy I-III
I miejsce Ewa Hrycek - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
II miejsce Emilia Murowska- Świetlica Środowiskowa
III miejsce Łukasz Jesionowicz- Szkoła Podstawowa nr 3

Wyróżnienia:

Hanna Kryszak- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Wojciech Kaliś- Szkoła Podstawowa nr 4
Amelia Gruchała - Szkoła Podstawowa nr 1
Mieczysław Leśniak- Zespół Szkół Specjalnych
Kacper Zagórski- Dom Pomocy Społecznej
Gabriela Sułkowska - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Zuzanna Hołowata- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Justyna Urbaniak- Szkoła Podstawowa nr

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII
:
I miejsce Szymon Mroziuk - Szkoła Podstawowa nr 3
II miejsce Alicja Urbaniak - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
III miejsce Nadia Marciniuk - Świetlica Środowiskowa

Laureaci konkursu pn. „Najpiękniejsza E-kartka Bożonarodzeniowa”.
I miejsce ex aequo: Ania Piaseczna, Natalia Świderska
II miejsce ex aequo Julia Łyczba, Julia Laśkiewicz
III miejsce Julia Staniszewska.

Wyróżnienia:
Damian Adamczyk;
Jakub Pajor;
Amanda Olejkiewicz;
Kamil Korpas;
Kamil Kwieciński;
Agata Szal;
Maksymilian Jaros;
Ola Kubisz;
Zuzanna Nitkiewicz;
Dominika Augustyniak (najmłodszy uczestnik konkursu).

Część nadesłanych prac została wykonana w formie standardowej – odręcznie, czyli niezgodnie z regulaminem. Jednak doceniając starania, zaangażowanie oraz czas poświęcony na przygotowanie pięknych kartek, podjęta została decyzja o zaprezentowaniu ich na portalu miejskim.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group