• Środa, 26 lutego 2020
  • Godz. 13:32
  • Imieniny: Aleksandra, Mirosława
  • Czytających: 655
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Konwencja wyborcza PO

Wiadomości: Wałbrzych/Region
Piątek, 4 września 2015, 7:17
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2015, 7:26
Autor: opr.red.
Fot. Robert Bajek
Z udziałem Tomasza Siemoniaka – Wicepremiera, Ministra Obrony Narodowej odbyła się wczoraj w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej. Podczas konwencji zaprezentowani zostali kandydaci z naszego regionu startujący w zbliżających się wyborach do Parlamentu.

- Serdecznie witam wszystkich obecnych tutaj członków Platformy, sympatyków, wszystkich tych, którzy są tutaj dlatego, że kochają Polskę, kochają Dolny Śląsk, kochają Wałbrzych. Za chwilę wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu zaprezentują się tu, na tej scenie i rozpocznie się najważniejszy etap nie tylko ich działalności publicznej, ale jeden z najważniejszych etapów najnowszej historii Polski. Kto wie czy to nie są najważniejsze wybory w ostatnich 20-25 latach. To co przychodzi mi w tym momencie do głowy, co chciałbym wyrazić to że to jest tak piękny kraj, że nie możemy go zmarnować i nie możemy pozwolić, żeby dostał się w ręce ludzi, którzy po prostu chcą to wszystko co zrobiliśmy zmarnować - powiedział na wstępie Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej

Następnie wyświetlona została prezentacja ukazująca pozytywne zmiany, głównie infrastrukturalne, które w ostatnich latach zaszły w naszym regionie. Po prezentacji zmian przyszedł czas na prezentację kandydatów, ich dorobku i dokonań. Na konwencie oprócz kandydatów startujących w zbliżających się wyborach znaleźli się członkowie wojewódzkich i lokalnych struktur, oraz sympatycy Platformy Obywatelskiej.

Wśród kandydatów z naszego regionu w zbliżających się wyborach do Sejmu zgodnie z zajmowanym na liście miejscem znaleźli się: Tomasz Siemoniak, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Tomasz Smolarz, Robert Jagła, Monika Wielichowska, Agnieszka Kołacz-Leszcczyńska, Mariusz Szpilarewicz, Zbigniew Szczygieł, Teresa Świło, Andrzej Lipiński, Krystian Ulbin, Jadwiga Wróblewska, Aneta Krzowska, Zbigniew Piotrowicz i Stanisław Jurcewicz, natomiast kandydatem PO do Senatu jest Wiesław Kilian.

Obszerna fotorelacja na walbrzyszek.com

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group